Obchodný zástupca Junior OKAY , 1500 až 2200 EUR

OKAY Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihned
Od 1 500 EUR/mesiacVýška odmeny je priamo závislá na výkonoch celej predajnej siete a nie je obmedzená.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás obchod? Chcete pracovať v stabilnej firme, kde je každý pracovný deň niečím iný? Ste energický a komunikatívny? Potom hľadáme práve Vás! Rozširujeme náš tým lokálnych manažérov na Slovensku.
Náplň práce:
• Aktívne nadväzovanie spolupráce s obchodnými partnermi za účelom predaja tovaru – sortiment elektro a nábytok a s tým spojených doplnkových služieb
• Spolupráca s aktuálnymi obchodnými partnermi
• Tvorba cenových ponúk a zabezpečenie bezproblémového dodania požadovaného tovaru a služieb
• Školiaca činnosť na predajniach, vďaka ktorej príde k navýšeniu objemu B2B obratu zrealizovaného predajňou
• Administratíva spojená so zabezpečením zákaziek
• Vedenie agendy – report výsledkov, záznamov o školení predajní
• Účasť na poradách
• Miesto výkonu práce: Slovenská republika
Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdelanie
• Skúsenosti na podobnej pozícii
• Znalosť MS Office, SAP výhodou
• Vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič
• Samostatnosť, dôslednosť, cieľavedomosť
Ponúkame:
• Spoluprácu na IČO
• Podporu centrály
• Flexibilnú pracovnú dobu

• Kariérny rast v najúspešnejšej spoločnosti v obore
• Stabilne zamestnanie v úspešnej ziskovej spoločnosti
• Zamestnanecké zľavy
• Počítač a mobilný telefón
• Nástup ihneď

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis, motivačný list, prípadne fotografiu na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM.
POSKYTNUTÉ ÚDAJE STAROSTLIVO POSÚDIME A SPRACUJEME V SÚLADE SO ZÁKONOM O OCHRANE OSOBNÝCH ÚDAJOV.
VZHĽADOM NA VEĽKÝ ZÁUJEM, ŽIAĽ, NIE JE MOŽNÉ ODPOVEDAŤ KAŽDÉMU KANDIDÁTOVI OSOBNE, PRETO BUDEME TELEFONICKY KONTAKTOVAŤ LEN UCHÁDZAČOV, KTORÍ SPĹŇAJÚ POŽADOVANÉ KRITÉRIÁ NA DANÚ POZÍCIU.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
- obchodného skúsenosti
- časovú flexibilitu
- aktívny prístup
- pozitívne myslenie
- organizačné schopnosti
- trestná bezúhonnosť

Spoločnosť Okay je popredným predajcom elektrospotrebičov a nábytku. Máme viac ako 130 predajní po celej Českej republike a Slovensku a stále rastúci e-shop.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4040273  Dátum zverejnenia: 1.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac