Asistent/ka predaja pre našu predajňu - Poprad

OKAY Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
bude upresnený na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou pracovnou náplňou bude:
- obsluhovanie zákazníkov a aktívny predaj vybraného tovaru
- podpora pre zákazníkov, ktorí potrebujú poradiť pri výbere a nákupe elektrospotrebičov
- budovať si vzťahy so svojimi stálymi zákazníkmi
- podieľanie sa na pravidelných inventúrach
- zlepšovať vzhľad, funkčnosť a atraktivitu zvereného úseku predajne
- napomáhať plynulému chodu predajne

Ponúkame:
- perspektívne a atraktívne zamestnanie v profesionálnom tíme
- moderné zázemie silnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- pravidelné vzdelávanie v oblasti elektrospotrebičov a zákazníckeho servisu, čo využijete v pracovnom i osobnom živote

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj životopis a priložte svoju aktuálnu fotografiu.

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím profesný štrukturovaný životopis s prípadnou aktuálnou fotografiou.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Kontaktovať budeme len vyhovujúcich uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- STE aktívny a dynamický
- STE cieľavedomý, MÁTE skúsenosti s predajom a VIETE, čo je ťah na bránku!!!
- VYZNAČUJETE sa pozitívnym myslením a orientáciou na výkon
- MÁTE príjemné vystupovanie a viete komunikovať
- STE ochotný fyzicky pracovať
- STE časovo flexibilný
- POZNÁTE svoje silné stránky
- VIETE, že pre svoju ÚSPEŠNÚ kariéru musíte niečo obetovať
- praca vhodnejsia pre muzov

Sme česko-slovenská spoločnosť, vedená česko-slovenským manažmentom a plne rešpektujeme zákazníka v oboch našich krajinách. Ako najúspešnejšia maloobchodná sieť v oblasti elektra v Českej a Slovenskej republike sme spoločnosť silne orientovaná na zákazníka a preto sa riadime heslom – „Náš zákazník, náš pán“.

Prevádzkujeme vlastný internetový obchod, ktorý je najrýchlejšie rastúcim obchodom v oblasti elektra s najväčším počtom odberných miest v Českej a Slovenskej republike. Ako dynamická a rastúca spoločnosť sme zaviedli nový koncept elektro & sofa, ktorý objavuje potenciál synergie predaja elektra a nábytku na ploche jednej predajne.

Túto víziu sa nám darí napĺňať najmä vďaka našim verným zákazníkom. Sme právom hrdí na to, že naša firma zastáva stabilnú pozíciu na trhu, je zdravá a expanduje.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Černyševského 1287/10
851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontakt

Kontaktná osoba: Hana Šedajová
E-mail: poslať životopis
ID: 3821030  Dátum zverejnenia: 28.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bude upresnený na pracovnom pohovore