Manažér/-ka elektro predajne - Liptovský Mikuláš (minimálna provízia 4.500 €)

OKAY Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
1 100 - 1 500 EUR/mesiacmin. od 1100 € + odmeny podľa plnenia stanovených cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš rozbehnúť vlastné podnikanie v odbore maloobchodu s elektrom ale nemáš dostatočný vstupný kapitál? Tak si klikol správne, u nás to môžeš rozbehnúť.
Aby sa ti darilo už od začiatku, tak ti poskytneme:
- maloobchodnú predajňu s predajnou plochou 400 - 1200 m2
- tovar v hodnote niekoľko stotisíc €
- viac ako 20- ročné know-how a meno známej značky
- stabilná obchodná spolupráca
- možnosť školení a poradenstva pre teba a tvojich zamestnancov

Tvojou náplňou práce bude:
- vybuduješ si svoj vlastný tím spolupracovníkov
- zodpovednosť za plynulý chod predajne
- zodpovednosť za tovar a majetok predajne, a jeho prezentácia v súlade s firemnou stratégiou
- zodpovednosť za plnenie plánu obratu za tovar a za predaj finančných služieb
- aktívny predaj tovaru a poradenstvo v oblasti popredajného servisu

- práca v dynamickej a úspešnej spoločnosti
- perspektívne a atraktívne zamestnanie s možnosťou kariérneho rastu
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- prepracovaný vzdelávací program určený na mieru jednotlivca
- administratívne zázemie centrály našej spoločnosti
- samostatné podnikanie bez vstupného kapitálu, neplatíte licenčné poplatky
- pravidelné motivačné súťaže a mnoho iného

Na e-mailovú adresu zasielajte svoj profesijný životopis spolu s motivačným listom a uvedením toho, prečo reagujete práve na tento inzerát.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o pracovnú pozíciu, avšak osobne budeme kontaktovať len tých, ktorí na základe relevantných skúseností a schopností postúpia do užšieho výberu.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme niekoho, koho silnou stránkou je:
- zodpovednosť a dôslednosť pri plnení pracovných úloh
- bezúhonnosť, tímový hráč
- spoľahlivosť a flexibilita
- prozákaznícka orientácia
- chuť učiť sa a posúvať tak svoje hranice
- skúsenosti s predajom a prax v obchodnej prevádzke min. 1 rok
- skúsenosti s prácou v SAP - výhodou
- znalosť práce s PC - MS Office
A v neposlednom rade profesionálne vystupovanie a komunikatívnosť! :)

Spoločnosť Okay je popredným predajcom elektrospotrebičov a nábytku. Máme viac ako 130 predajní po celej Českej republike a Slovensku a stále rastúci e-shop.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3769476  Dátum zverejnenia: 24.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 500 EUR/mesiacmin. od 1100 € + odmeny podľa plnenia stanovených cieľov