Asistent/ka obchodného riaditeľa pre oblasť ľudských zdrojov

OKAY Slovakia, spol. s r.o.

Černyševského 10, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac1 200€ + výkonnostné hodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktualizácia personálnej agendy v súlade s legislatívou
• Realizácia prvých kol výberových konaní – pozície oblastný manažér, obchodný partner - manažér predajne (FR), personál na nových predajniach
• Aktívne vyhľadávanie nových pracovníkov pre predajne a manažment
• Príprava zaškolovacieho procesu a dohľad nad priebehom zaškolenia – pozície obchodný partner – manažér predajne
• Zaistenie spracovania personálnych ukazovateľov a následný reporting
• Kontrola dodržiavania definovaných stavov personálu predajní
• Vyhodnocovanie výkonu personálu a návrh nápravných opatrení v spolupráci s oblastnými manažérmi
• Príprava a implementácia plánu pre stabilizáciu zamestnancov a motivačných procesov (súťaže)
• Navšteva predajní a komunikácia s oblastnými manažérmi, manažérmi predajní a predajným personálom
• Plnenie ďalších úloh podľa požiadaviek priameho nadriadeného a vedenia spoločnosti
• Rozvrh týždenného pracovného času: 2 dni v kancelárii + 3 dni služobné cesty v rámci SR, príp. Brno

• Stabilné zamestnanie v úspešnej a ziskovej medzinárodnej spoločnosti
• možnosť urobiť rýchlu kariéru v dynamickej expandujúcej spoločnosti
• nadštandardné platové ohodnotenie bude výkonovo založené
• mobilný telefón, notebook, služobný automobil (pre služobné účely)
• práca v mladom a dynamickom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM.
POSKYTNUTÉ ÚDAJE STAROSTLIVO POSÚDIME A SPRACUJEME V SÚLADE SO ZÁKONOM O OCHRANE OSOBNÝCH ÚDAJOV.
VZHĹADOM NA VEĹKÝ ZÁUJEM, BOHUŽIAL, NIE JE MOŽNÉ ODPOVEDAŤ KAŽDÉMU KANDIDÁTOVI OSOBNE, PRETO BUDEME TELEFONICKY KONTAKTOVAŤ LEN UCHÁDZAČOV, KTORÍ SPĹŇAJÚ POŽADOVANÉ KRITÉRIÁ NA DANÚ POZÍCIU.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Okay je popredným predajcom elektrospotrebičov a nábytku. Máme viac ako 130 predajní po celej Českej republike a Slovensku a stále rastúci e-shop.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3634883  Dátum zverejnenia: 30.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 500 EUR/mesiac1 200€ + výkonnostné hodnotenie