kariéra

Obchodný riaditeľ

Miesto práce
Banskobystrický kraj
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
768 € základný plat +výkonnostná zložka +odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti z manažerskej obchodnej pozície a teraz sa obzeráš po ďalších metách?

Hľadáme práve Teba – manažéra, ktorý si vie poradit so stále meniacami podmienkami, ktorý sa nebojí nových trendov a bude prichádzať s novými nápadmi, dokáže motivovať a za všetkým vidí ľudí.

Aká bude Tvoje náplň práce?
• riadiť, viesť, motivovať a kontrolovať celé obchodné oddelenie daného regióna
• zodpovedať za plnenie plánov obratov , výnosov a nákladov vo zverenom regióne:
- za stav a znalosti personálu, personálne náklady a personálne plánovanie
- za ovplivniteľné náklady a ekonomické výsledky
- za vzhľad predajní a prezentáciu tovaru
- za zákaznícku spokojnosť
- za ponuku tovaru a obrátkovosť sortimentu
- za implementáciu a rozvoj nových projektov

• podieľať sa na zefektívňovaní práce, aby sa Tvojmu týmu dobre a lepšie pracovalo
• spolupracovať s oddeleniami na centrále, predovšetkým s odd. Nákupu, Marketingu, Finančným a Personálnym

Čo ponúkame?
• riadený program zaškolenia
• systém pravidelných manažérskych školení
• príležitosť urobiť kariéru v najúspešnejšej spoločnosti v brandži
• stabilné zamestnanie v úspešnej ziskovej spoločnosti
• nadštandardné výkonovo založené platové ohodnotenie
• transparentný systém kariéry
• os. automobil, notebook, tablet a mobilný telefon je samozrejmosťou

Ak Ťa pracovná ponuka zaujala, zašli svoj štruktúrovaný životopis, motivačný list, prípadne fotografiu na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM.
POSKYTNUTÉ ÚDAJE STAROSTLIVO POSÚDIME A SPRACUJEME V SÚLADE SO ZÁKONOM O OCHRANE OSOBNÝCH ÚDAJOV.
VZHĹADOM NA VEĹKÝ ZÁUJEM, BOHUŽIAL, NIE JE MOŽNÉ ODPOVEDAŤ KAŽDÉMU KANDIDÁTOVI OSOBNE, PRETO BUDEME TELEFONICKY KONTAKTOVAŤ LEN UCHÁDZAČOV, KTORÍ SPĹŇAJÚ POŽADOVANÉ KRITÉRIÁ NA DANÚ POZÍCIU.

Ak máš záujem o viac informácií, klikni na http://kariera.okay.cz/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Čo požadujeme?
• Vzdelanie SŠ/VŠ
• Pracoval si na obdobnej pozícii min. 5 rokov, preukázateľné referencie
• Skúsenosti z budovaním a vedením týmu
• Strategické a analytické myslenie, schopnosť motivácie druhých
• Komunikatívnosť, neobávate sa hovoriť pred ľuďmi a zvládate argumentovať
• Vysoké pracovné nasadenie a loajalitu
• Práca na PC (MS Office)
• Vlastníš VP sk. B a si aktívny vodič

Od roku 1994 sme sa stali jedným z najväčších predajcov elektrospotrebičov s najširšou sieťou vlastných predajní v Českej republike. Expandovali sme aj na Slovensko. Dnes tvorí naša predajná sieť 150 predajní v Českej a Slovenskej republike.
Spoločnosť OKAY Slovakia vstúpila na slovenský trh v roku 2002. Od začiatku sa radíme medzi hlavných hráčov na trhu a svoju pozíciu neustále posilňujeme. Túto víziu sa nám darí napĺňať najmä vďaka našim verným zákazníkom. Sme právom hrdí na to, že naša firma zastáva stabilnú pozíciu na trhu, je zdravá a expanduje.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

OKAY Slovakia, spol. s r.o.
Krajná 86
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Vasová
E-mail: poslať životopis
ID: 3351952   Dátum zverejnenia: 11.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   768 € základný plat +výkonnostná zložka +odmeny