Hľadáme pracovníkov pre našu predajnu - Nitra (predavač, zástupca vedúceho)

OKAY Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V tejto pracovnej ponuke sa jedná o predajný personál.

ASISTENT/KA PREDAJA :

- pomoc zákazníkom pri výbere a nákupe elektrospotrebičov a ponuka splátkových systémov
- starostlivosť o svoju sieť stálych zákazníkov
- pravidelné vzdelávanie v oblasti elektrospotrebičov a zákazníckeho servisu

ZÁSTUPCA VEDÚCEHO:

- obsluhovanie zákazníkov a predvádzanie vybraného tovaru
- podpora pre zákazníkov, ktorí potrebujú poradiť pri výbere a nákupe elektrospotrebičov
- starať sa a budovať si vzťahy so stálymi zákazníkmi
- zlepšovať vzhľad, funkčnosť a atraktivitu zvereného úseku predajne
- napomáhať plynulému chodu predajne

- prepracovaný zaškoľovací program
- pravidelné školenie zamerané na predajné a komunikačné zručnosti
- možnosť urobiť rýchlu kariéru v dynamickej expandujúcej spoločnosti
- nadštandardné platové ohodnotenie bude výkonovo založené
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- a v neposlednej rade ti ponúkame stabilné zamestnanie v úspešnej a ziskovej společnosti

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za záujem pracovať pre našu spoločnosť. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- SI aktívny a dynamický
- SI cieľavedomý, MÁŠ skúsenosti s predajom a VIEŠ, čo je ťah na bránku!!!
- VYZNAČUJEŠ sa pozitívnym myslením a orientáciou na výkon
- MÁŠ príjemné vystupovanie a viete komunikovať
- SI ochotný fyzicky pracovať
- SI časovo flexibilný

Spoločnosť Okay je popredným predajcom elektrospotrebičov a nábytku. Máme viac ako 130 predajní po celej Českej republike a Slovensku a stále rastúci e-shop.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3198452  Dátum zverejnenia: 15.1.2018