Logistik pre našu predajňu v Malackách

OKAY Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
okres Malacky
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou pracovnou náplňou bude:
- príjem tovaru a jeho manuálne rozloženie na predajni
- výdaj tovaru zákazníkom
- poskytovanie zákazníckeho servisu
- riešenie reklamácií a komunikácia so servisnými spoločnosťami
- vedenie skladovej evidencie - reklamačný, likvidačný a vratkový sklad
- napomáhať plynulému chodu predajne

Ponúkame:
- perspektívne a atraktívne zamestnanie v profesionálnom tíme
- moderné zázemie silnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- pravidelné vzdelávanie v oblasti elektrospotrebičov a zákazníckeho servisu, čo využijete v pracovnom i osobnom živote

Informácie o výberovom konaní

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím:
- profesný štrukturovaný životopis s aktuálnom fotografiu

Myslíte si, že sa hodíte do tímu OKAY? Tak neváhajte a otestujte sa pomocou kvízu, ktorý nájdete na našej webovej stránke http://www.profesia.sk/microsite/okay/.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Kontaktovať budeme len vyhovujúcich uchádzačov. Ostatným ďakujeme za prejavený záujem. Ďakujeme za pochopenie.
Pre viac informácií kliknite na: http://www.okaysk.eu/clanky/kariera/preco-pracovat-v-okay/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchodné, technické...

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
- minimálne SŠ vzdelanie
- minimálne ročnú prax priamo v obchodnej prevádzke
- orientácia na zákazníka a na výkon
- pozitívne myslenie
- príjemné vystupovanie a a komunikatívnosť

Spoločnosť Okay je popredným predajcom elektrospotrebičov a nábytku. Máme viac ako 130 predajní po celej Českej republike a Slovensku a stále rastúci e-shop.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1763288  Dátum zverejnenia: 19.10.2016