Data specialist s nemeckým a anglickým jazykom

OKARGO - Aquatrans s. r. o.

Miesto práce
Záhradnícka 95, 821 08 Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
820 EUR/mesiacUvedená mzda je za skratený pracovný úväzok, tzn. 5 hodín denne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce spočíva v analyzovaní , spracovávaní a kontrolovaní dokumentov , najčastejšie vo forme excelu, ktoré obsahujú informácie o námornej preprave. Dokumenty nám zasielajú špedičné firmy, ktoré využívajú našu databázu OKARGO na rýchle získanie informácií ohľadom cien prepravy námorných kontajnerov. Databázu je potrebné aktualizovať na každodennej báze. Práca je náročná na koncentráciu, detail, systematickosť a prioritizáciu úloh. Ponúkaná pozícia je na skrátený pracovný úväzok, tzn. 5 hodín denne s možnosťou navýšenia pracovného času v budúcnosti.

Práca na unikátnom projekte v rámci námornej logistiky , ktorý sa neustále vyvíja a inovuje.
Flexibilná pracovná doba.
Možný Home Office / práca z domu.
Mesačný bonus na mimo pracovné aktivity.
Finančná podpora ďalšieho vzdelávania.
Individuálne bonusy na konci roka podľa dosiahnutých výsledkov.
Otvorená atmosféra v celej firme.
Každoročné zvyšovanie mzdy.
Práca v príjemnom a dynamickom kolektíve.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

26.4.2020 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, Humanitné, Logistika, Administratíva

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, analytické myslenie, komunikačné schopnosti, flexibilita, vedieť pracovať na viacerých projektoch súčasne, zodpovednosť, trpezlivosť, koncentrácia, spolupodieľanie sa na dobrej atmosfére v tíme, vedieť sa stotožniť s prácou na start up projekte,

Spoločnosť Aquatrans s.r.o bola založená v roku 2014 ako start up a jej produktom je databáza OKARGO (ww.okargo.com), ktorá je používaná v námornej špedícii. Vďaka našej databáze, získajú špedičné firmy v priebehu niekoľkých sekúnd informácie o cene za prepravu námorných kontajnerov do vybranej destinácie. Databáza sa neustále vyvíja ,aby sa prispôsobovala požiadavkám našich francúzskych, nemeckých, holandských a španielskych zákazníkov. Aj napriek tomu, že spoločnosť bola vytvorená iba pred pár rokmi a vznikla ako start up projekt, ponúka stabilnú prácu v príjemnom prostredí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

OKARGO - Aquatrans s.r.o.
Sasinková 3
81108 Bratislava

Kontakt

ID: 3661786  Dátum zverejnenia: 25.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac