Account Manager

OKARGO - Aquatrans s.r.o

Miesto práce
Miletičová 21, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
1000-1200Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Každodennou náplňou práce je spracovávanie a analýza informácií od našich zákazníkov z oblasti námornej prepravy . Následne aktualizovanie databázy OKARGO na základe získaných informácií. Komunikácia so zákazníkmi v prípade nejasností.

Práca na unikátnom projekte v rámci námornej prepravy , ktorý sa neustále vyvíja a inovuje.
Komunikácia so zákazníkmi v Nemecku a vo Švajčiarsku.
Flexibilná pracovná doba
Možný Home Office / práca z domu
Hodinová platená obedná prestávka.
Mesačný bonus 15Eur na mimo pracovné aktivity
Práca v príjemnom a dynamickom kolektíve.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 44 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, Humanitné, Logistika, Administratíva

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, analytické myslenie, komunikačné schopnosti, flexibilita, vedieť pracovať na viacerých projektoch súčasne, zodpovednosť, trpezlivosť, koncentrácia, vedieť sa stotožniť s prácou na start up projekte,

Spoločnosť Aquatrans s.r.o bola založená v roku 2014 , ako dcérska spoločnosť francúzskej spoločnosti Eureka , a jej hlavnou činnosťou je zákaznícky servis a spracovávanie informácii o preprave tovaru v námornej doprave. Spoločnosť Aquatrans s.r.o. na túto svoju činnosť využíva databázu OKARGO (www.okargo.com) , ktorá je v oblasti nákladnej námornej prepravy jedinečná . Vďaka databáze OKARGO získava zákazník v priebehu niekoľkých sekúnd všetky informácie potrebné na prepravu svojho tovaru.
Databáza OKARGO je neustále vyvíjajúci sa produkt , na ktorého raste a vývine sa aktívne podieľajú aj jeho zamestnanci.
Aj napriek tomu, že spoločnosť bola vytvorená iba pred pár rokmi a vznikla ako start up projekt , ponúka stabilnú prácu v príjemnom prostredí s nápomocnými kolegami. Naša spoločnosť má 10 zamestnancov na Slovensku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

OKARGO - Aquatrans s.r.o.
Sasinková 3
81108 Bratislava

Kontakt

ID: 3237098   Dátum zverejnenia: 8.11.2017