Upratovačka/Gazdiná

OK-V s.r.o.

Miesto práce
Rača
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
27.3.2023
618 EUR/mesiacUvedený honorár za prácu je orientačný , na mzde sa dá dohodnúť. V prípade spokojnosti je práca adekvátne odmenená.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-bežné upratovanie
-umývanie okien
-pranie prádla
-žehlenie prádla
-spraviť menší nákup
-starostlivosť o izbové rastliny
-veľké upratovanie
Hľadáme šikovnú gazdinku 2x do týždňa v dopoludňajších hodinách od cca 9 hod na 8 hodín cca. pre môjho zamestnávateľa a jeho rodinu do rodinného domu v Rači.

Výhodou je mať vlastný automobil kde sú pohonné hmoty na nákupy preplácané. Najlepšie ženy v strednom veku nakoľko je práca náročnejšia vzhľadom na veľkú plochu upratovania. Cena práce je na dohode s rodinou avšak ak by bola spokojnosť obojstranná, práca je odmenená. (Uvedená mzda je len orientačná) Vaše životopisy s fotografiou (fotografia je nutná bez nej životopis nebude akceptovaný) zasielajte na [email protected] Ďakujem .

-preplácané sú pohonné hmoty
-práca v peknom prostredí rodinného domu (600 m2)
-ústretový zamestnávateľ

Radi prijmeme zodpovedného človeka, s ochotou pracovať pre rodinu v ich rodinnom dome, 2x týždenne v závislosti od dohody so zamestnávateľom, v dopoludňajších hodinách a to od 9 hod. (tiež na dohode). Kontaktovať budeme len VYHOVUJÚCICH uchádzačov telefonicky! Prosíme kandidátov aby nám zasielali životopisy spolu s fotografiou. Prosím volať od 9:00 hod do 19:00 hod. od pon. do piat. ! Ďakujem

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-vodičský preukaz typu B nutnou podmienkou!
-ochota pracovať precízne
-dobrý vzťah k práci a zodpovednosti
-čistý register trestov
-skúsenosti s prácou podobného charakteru
-milé vystupovanie
-pozitívny vzťah k domácim zvieratám je ďalšia z podmienok
-akceptujeme iba životopis s fotografiou
-nefajčiarka

Spoločnosť zaoberajúca sa kúpou a predajom nehnuteľností, pozemkov .
Zaoberajúca sa novými projektami v priemyselnej oblasti.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4541988  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 618 EUR/mesiac