1 000 - 2 000 EUR

Oblastný technik

OK Servis

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď po zaškolení
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obhliadka, kontrola stavu a funkčnosti plastových, hliníkových a eurookien u vopred dohodnutých zákazníkov
- poradenstvo a vypracovanie cenovej ponuky na servis okien a dverí ako i dodávok tieniacej techniky, sietí proti hmyzu a ďalších doplnkov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

motivačný provízny systém od 19 % až do 35 % z dosiahnutého obratu, (priemerná provízia 2000 EUR)

- zázemie spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami
- klientela zabezpečená spoločnosťou s následným funkčným systémom
získavania nových záujemcov oblastnými technikmi
- nadpriemerné finančné ohodnotenie
- práca vo svojom regióne
- flexibilná pracovná doba
- kvalitný systém bezplatných školení
- partnerský prístup
- sebarealizácia, možnosť kariérneho postupu na manažérske pozície

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2019 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

- aktívny prístup s orientáciou na výsledky
- dobré komunikačné schopnosti, korektné
vystupovanie
- prístup k internetu, užívateľská znalosť PC a MS
Office
- vodičský preukaz, vlastný automobil
- zvlášť vhodné pre skúsených obchodníkov z
priameho predaja tovaru a služieb
- veľmi radi privítame aj obchodníčky s obchodným
duchom

OK servis je stabilná spoločnosť s 12 ročnými skúsenosťami, zaoberajúca sa hlavne pozáručným servisom plastových okien, eurookien a hliníkových okien, dodávkami tieniacej techniky, sietí proti hmyzu ako i ďalších doplnkov súdiacich s oknami a dverami. Doposiaľ sme servisovali viac ako 38000 okien tisícom spokojných zákazníkov.
Naším cieľom je zlepšiť kvalitu bývania, zvýšiť bezpečnosť a zaistiť úsporu energií pre našich klientov

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

OK Servis
Zvolenská 5037
98401 Lučenec

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Garaj
Tel.: 0474370972
E-mail: poslať životopis
ID: 3762066   Dátum zverejnenia: 13.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   motivačný provízny systém od 19 % až do 35 % z dosiahnutého obratu, (priemerná provízia 2000 EUR)