Promotér, kontaktér

OK servis

v okolí miesta bydliska, Bratislava, Pezinok, Senec, Hlohovec, Piešťany, Trnava, Prievidza, Levice, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Banská Bystrica, Rimavská Sobota, Zvolen, Rožňava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
600-1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oslovenie a prvotný kontakt s majiteľmi plastových okien v pridelenom regióne
- predstavenie firemnej kampane a ponuka bezplatnej obhliadky
- dohodnutie termínov obhliadok pre oblastných technikov, podľa týždenného plánu
- zodpovednosť za plnenie plánu obhliadok
- práca s firemným systémom ohľadne výkonu kampane a dohodnutých obhliadok

- výkon práce v mieste bydliska
- garancia odmeny za uskutočnené obhliadky, bez ohľadu na výsledok
- ponuka vyhľadávaných služieb
- možnosť výkonu práce popri zamestnaní, resp. dôchodku
- bezplatné zaškolenie

Ak Vás táto naša ponuka oslovila, prosím pošlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 38 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie, ochota pracovať v teréne
- výborné komunikačné schopnosti
- pracovitosť a zodpovednosť za zverené úlohy

OK servis je spoločnosť, ktorá vykonáva pozáručný servis plastových okien a dverí, Euro okien, na západnom a strednom Slovensku. V rámci reklamnej kampane ponúka možnosť bezplatných obhliadok stavu, funkčnosti, tesnosti a bezpečnosti okien a dverí v domácnostiach.

Adresa spoločnosti

OK servis
Zvolenská 5037
98401 Lučenec

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Garaj
E-mail: poslať životopis
ID: 3068760   Dátum zverejnenia: 21.9.2017