Obchodný zástupca

OK Servis

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre obchodných zástupcov na prípravu objednávok pre servisné služby u vopred dohodnutých zákazníkov našej spoločnosti
- obhliadka a kontrola plastových okien po záručnej dobe u vopred dohodnutých zákazníkov našej spoločnosti.
- kontrola tesnosti a funkčnosti plastových okien
- pripravenie cenovej ponuky pre zabezpečenie servisu okien a okenných doplnkov, tieniacej techniky a žalúzií

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000-2000, provízny systém odmeňovania

- práca vo svojom regióne
- obhliadky zabezpečené a garantované spoločnosťou každý deň
- možnosť práce popri zamestnaní
- flexibilná pracovná doba
- kariérny rast
- motivačný systém odmeňovania
- profesionálne zaškolenie

Ak Vás táto naša ponuka oslovila, prosím pošlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti z priameho predaja tovaru, služieb, pôžičiek, poistiek výhodou
- vhodné aj pre skúsené obchodníčky

OK Servis je spoločnosť, ktorá vykonáva pozáručný servis plastových okien a dverí, Eurookien, na Slovensku. V rámci reklamnej kampane ponúka možnosť bezplatných obhliadok stavu, funkčnosti, tesnosti a bezpečnosti okien a dverí v domácnostiach.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

OK Servis
Zvolenská 5037
98401 Lučenec
ID: 2985038   Dátum zverejnenia: 9.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000-2000, provízny systém odmeňovania