Manažér/Manažérka e-shopu - www.karavaning.sk

OK karavany s.r.o.

Miesto práce
Sučany
Termín nástupu
Apríl 2024
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho nového tímu hľadáme šikovného a zodpovedného kolegu/kolegyňu, ktorý/-á má záujem a ochotu učiť sa novým veciam v oblasti karavaningu a kempingu.

Pozícia zahŕňa administratívne spravovanie e-shopu:

- vybavovanie objednávok vrátene balenia a expedovania tovaru
- komunikácia so zákazníkmi - mailom, telefonicky alebo osobne
- komunikácia s dodávateľmi anglicky alebo nemecky - mailom alebo telefonicky
- poskytovanie zákazníkom informácie o produktoch z e-shopu
- práca vo WordPresse, WooComerce a Superfakúre (neboj, zaškolíme ťa)
- vybavovanie reklamácii od zákazníkov/dodávateľov
- vybavovanie neprevzatých zásielok
- vystavovanie dobropisov
- pripravovanie mesačných podkladov pre účtovníka
- pridávanie nových produktov na e-shop
- pridávanie produktov na sklad
- manipulácia s tovarom v skladových priestoroch

✔️ zamestnanecké zľavy pri nákupe z nášho sortimentu
✔️ zamestnanecké zľavy na prenájom autokaravanu
✔️ firemný notebook a mobil
✔️ motivujúce finančné ohodnotenie
✔️ stabilná a dlhodobá práca
✔️ kompletné zaškolenie
✔️ priateľský a mladý kolektív (+ psia kolegyňa Bella) s ústretovým prístupom

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám, prosím, na mail - info@ok-karavany tvoj štruktúrovaný životopis. Kontaktovať ohľadne osobného pohovoru budeme už iba vybraných uchádzačov. Všetkým vopred veľmi pekne ďakujeme za záujem.

Tešíme sa na teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Gmail - Základy
Práca na počítači - Mierne pokročilý
Fakturácia - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Predošlá prax v internetovom obchode výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo by nás potešilo, ak:

- máš výborné komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
- si zodpovedný/-á a vieš si veci sám/sama zorganizovať
- komunikácia cez telefón ti nerobí problém
- nemáš problém pracovať samostatne
- poznáš základné ekonomické pojmy ako dobropis, debet, kredit a pod.
- máš záujem o oblasť karavaningu, ktorá má na Slovensku čoraz viac obľuby :)

Pôvodne sme začínali ako požičovňa obytných áut a karavanov, a však naša láska ku karavaningu prerástla natoľko, že sme si zriadili eshop s predajom príslušenstva pre milovníkov karavaningu a kempingu. Našim hlavným zámerom je zabezpečiť našim klientom pohodlné a nezávisle cestovanie. Okrem toho sa zameriavame i na servisné služby a i naďalej ponúkame možnosť prenájmu autokaravanov a karavanov.
ID: 4776738  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac