Praktický lekár pre dospelých - Trenčín

OK AMBULANCIA, a. s.

Miesto práce
Legionárska, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
3 500 - 4 000 EUR/mesiacBonusy podľa výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v ambulancii všeobecného praktického lekára pre dospelých. Diagnostika akútnych a chronických ochorení v odbore všeobecné lekárstvo s následnou terapiou a odporučením ďalšieho diagnostického a terapeutického postupu. Indikovanie odberov biologického materiálu na laboratórne vyšetrenia, očkovanie pacientov. Preventívne prehliadky podľa zákona a preventívne prehliadky v súvislosti so zamestnaním.

Mzda brutto od 3500 € - 4000 € s atestáciou; 2500 € - 3000 € bez atestácie. Ordinačná doba 6 hod / denne. Možnosť odborného rastu a vzdelávania. Príjemné a čisté pracovné prostredie. Dvojzmenný pracovný režim ( 1 změna od 7:00 do 13:00 hod, 2 změna 13:00 do 19:00 hod.). 25 dní dovolenky, mobilný telefón, denná prevádzka, bez služieb, bez sobôt a nedieľ,

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Atestovaný lekár (VPL), neatestovaný lekár. Práca na PC, práca so zdravotnickým softvérom. Príjemné vystupovanie a proklientský prístup. Pracovitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť. Dvojzmenný pracovný režim (1 změna od 7:00 do 13:00 hod, 2 změna 13:00 do 19:00 hod).

OK AMBULANCIA je moderné lekárske zariadenie praktických lekárov pre dospelých. Pracujeme v tímoch s výhodou konziliárneho prístupu k liečbe. Kvalitná starostlivosť, prívetivé prostredie, príjemný personál či moderné vybavenie a výhodné umiestnenie pobočiek. Ale aj profesionálny personál a prívetivé prostredie čakární. Veľký dôraz kladie na prevenciu a poskytuje rad ďalších služieb navyše. To všetko je zdarma, jej služby sú hradené zo zdravotného poistenia.
ID: 4356100  Dátum zverejnenia: 15.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac