Zdravotná sestra v ambulancii praktického lekára - Trenčín

OK AMBULANCIA, a. s.

Miesto práce
Legionárska, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiacOdmeny podľa kvalifikácie a výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímanie, evidencia a objednávanie pacientov. Práca s dokumentáciou. Laboratórne odbery, podávanie injekčnej liečby. Asistovanie lekárovi pri výkonoch a zákrokoch podľa potreby. Práca s prístrojmi na pracovisku, EKG.

Mzda brutto od 850 € + odmeny podľa kvalifikácie a výkonu. Ordinačná doba 6 hod / denne. Možnosť odborného rastu a vzdelávania. Príjemné a čisté pracovné prostredie. Dvojzmenný pracovný režim (1 zmena od 7:00 do 13:00 hod, 2 zmena 13:00 do 19:00 hod.). 25 dní dovolenky, denná prevádzka, bez služieb, bez sobôt a nedieľ,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

OK AMBULANCIA je moderné lekárske zariadenie praktických lekárov pre dospelých. Pracujeme v tímoch s výhodou konziliárneho prístupu k liečbe. Kvalitná starostlivosť, prívetivé prostredie, príjemný personál či moderné vybavenie a výhodné umiestnenie pobočiek. Ale aj profesionálny personál a prívetivé prostredie čakární. Veľký dôraz kladie na prevenciu a poskytuje rad ďalších služieb navyše. To všetko je zdarma, jej služby sú hradené zo zdravotného poistenia.
ID: 4356089  Dátum zverejnenia: 15.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac