Mechanik pre servisné prehliadky automobilov

OIL Partner, s.r.o.

Miesto práce
Ivanská cesta, Bratislava
Termín nástupu
16.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Mzda pre junior mechanika: 1000 € (brutto) Mzda pre senior mechanika: 1230 € (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň pre junior mechanika: základné mechanické práce pri údržbe automobilov a servisných prehliadkach: výmena olejov a náplní, výmena filtrov, sviečok, brzdového obloženia, údržba prevádzky a pomocné práce
Pracovná náplň pre senior mechanika: základné mechanické práce pri údržbe automobilov a servisných prehliadkach: výmena olejov a náplní, montovanie olejových filtrov, výmena brzdového obloženia, komunikácia so zákazníkmi, práca na pokladni a so skladovým softvérom, údržba prevádzky a pomocné práce

Práca na trvalý pracovný pomer
Stravné lístky hradené v plnej výške zamestnávateľom
Koncoročné odmeny
Pracuje sa dlhý/ krátky týždeň
Firemné školenia
Možnosť profesionálneho rastu a ďalšieho vzdelávania
Teambuildingy
Príjemný kolektív mladých ľudí

V rámci výberového konania budú kandidáti pozvaní na pohovor a skúšobnú jednodňovú prácu v servise.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Junior mechanik- prax nepožadujeme, Senior mechanik- prax 2 roky

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobré technické a manuálne zručnosti, pracovitosť a spoľahlivosť .

Spoločnosť OIL Partner prevádzkuje sieť 2 rýchloservisov a 1 pneuservisu v Bratislave. Prevádzky OIL Partner ponúkajú rýchlu výmenu oleja, pravidelné servisné prehliadky a ďalšie služby údržby vozidiel. Všetky služby sa poskytujú bez objednávania, na počkanie, pre všetky typy vozidiel. Zákazník môže byť celý čas počas servisu pri vozidle. Máme otvorené 7 dní v týždni. V našom autoservise/ pneuservise vykonávame zložitejšie opravy na objednanie počas pracovných dní. Hlavné hodnoty spoločnosti OIL Partner sú: priateľskosť, rýchlosť a profesionalita. www.oilpartner.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Račianska 107/A
831 02 Bratislava
ID: 913014   Dátum zverejnenia: 5.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Mzda pre junior mechanika: 1000 € (brutto) Mzda pre senior mechanika: 1230 € (brutto)