Можливість для людей з України

Obsluha čerpacej stanice Oilka Šaštín-Stráže

OIL JPM s.r.o

OIL JPM, M. R. Štefánika 1588, 908 41 Šaštín-Stráže-Stráže nad Myjavou
Termín nástupu
001.03.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac- Koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie pohonných hmôt, služieb a doplnkového sortimentu prostredníctvom registračnej pokladne, platobného terminálu a terminálu CCS,
- preberanie a dokladanie tovaru do regálov a druhotných predajných priestorov,
- zodpovedanie za hotovosť v pokladni, prepočítavanie a odovzdávanie dennej tržby,
-príprava kávy a občerstvenia,
- obsluhovanie palivových stojanov na čerpacích staniciach, napomáhanie s čerpaním pohonných hmôt do motorových vozidiel,
- Práca na dve smeny (denná, nočná)

- zamestnanecká zľavová karta
- teplá strava zabezpečená
- príjemné pracovné prostredie
- multisport karta
- káva zadarmo
- možnosť brigády na iných prevádzkach
- nadštandartné finančné ohodnotenie

V súčastnosti rekonštruujeme čerpaciu stanicu Oilka Šaštín-Stráže. Do tejto nadštandartnej prevádzky sme zakomponovali kaviarenskú časť, do ktorej momentálne hľadáme ľudí. Ak máš rád kávu a rád komunikuješ so zákazníkmi je táto práca pre teba. Práca je vhodná pre čašníka alebo baristu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý
Komunikačné schopnosti - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť sa zaoberá predajom PHM na svojich čerpacích staniciach Oilka, ktoré momentálne prechádzajú celkovou rekonštrukciou. Pod spoločnosť OIL JPM s.r.o. patrí aj remeselný pivovar Wywar, reštaurácia Jozef II. , Vinohradnícky dom u Studánky, BIO farma Kopčany.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4507856  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac