Obsluha na čerpacej stanici - Slovnaft Budča R1 pri Zvolene smer Bratislava

OIL & FOOD SERVIS s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
3,74eur/hod. , po zaškolení 3,94eur/hod. + zákonom stanovené príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívna komunikácia so zákazníkom pri predaji pohonných hmôt a v gastro časti (príprava kávy, dopekanie koláčov, príprava bagiet, vydavanie jedál), starostlivosť o čistotu vnútorných a vonkajších priestorov čerpacej stanice. Práca na pokladni. Pracuje sa na 2 zmeny 7-19, 19-7 respektive zmeny 6-18 a 10-22. Vek nieje rozhodujúci len chuť pracovať.

Pravidelné zmeny dané mesiac dopredu, zamestnanecká strava

Voľné pozície: Obsluha Čerpacej stanice, Upratovač/ka, Pomocná sila v kuchyni.
Ak Vás naša ponuka zaujala pošlite nám Váš životopis na mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, kultivovaný prejav, orientácia na zákazníka, spoľahlivosť , samostatnosť, zodpovednosť.

Spoločnosť prevádzkuje obchodnú činnosť v maloobchode

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3426695  Dátum zverejnenia: 20.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,74eur/hod. , po zaškolení 3,94eur/hod. + zákonom stanovené príplatky