E-shop administrátor/ka instalatershop.sk

Ohrievacia Technika, s. r. o.

Miesto práce
Palárikova, Čadca
Termín nástupu
Dohodou
800 - 1 000 EUR/mesiac800€ v čistom - minimálna nástupná mzda, konečná výška mzdy závisí od celkových skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme k nám do tímu ďalšieho človeka, ktorý nám pomôže pri internetovom predaji našich produktov. Hlavnou úlohou bude starostlivosť o našich internetových zákazníkov prostredníctvom rôznych kanálov (e-mail, chat, telefón..) , podieľať sa na budovaní vzťahov s našimi zákazníkmi, poskytovať informácie o produktoch, dostupnosti tovaru a stave objednávok. Súčasťou tejto pozície je tiež spravovanie sociálnych sietí, pomoc pri tvorení marketingovej stratégie, produktový rozvoj webovej stránky.

- firemný telefón
- bonusy
- mladý a príjemný kolektív
- moderné pracovné prostredie
- zľavy na produkty z e-shopu
- možnosť kariérneho rastu

V kocke, potrebujeme niekoho šikovného ktorý by mal záujem rast spoločne snami kde prevzal by celu administráciu e shopu sociálne siete atď. Samozrejme tak ako pozdvihneš naš e shop tak pozdvihneme my tebe finančné ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

vykurovanie, technické

Ostatné znalosti

POHODA (účtovníctvo) - Základy
Facebook Ads - Základy
Google Ads - Základy
Shoptet - Základy

Vodičský preukaz

B

Posilu hľadáme pre náš e-shop s vykurovanim inštalatershop.sk, ktorý pôsobí na slovenskom a českom trhu od roku 2009.
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Silný partner už viac ako 15 rokov v oblasti vykurovania. Veľkoobchodný a maloobchodný predaj a montáž vykurovacej techniky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3866608  Dátum zverejnenia: 9.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac