Špecialista tvorby cien

OHL ŽS, a.s., organizačná zložka

Miesto práce
Ružomberok
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonáva kalkuláciu nákladov a zostavuje kalkulačné podklady pre stanovenie cien, program ASPE
- Spracováva podklady pre mesačnú fakturáciu stavby
- Kalkuluje priame náklady stavby a výrobnej réžie s cieľom ich minimalizovania
- Vykonáva operatívne zmeny v kalkuláciách podľa vývoja materiálových nákladov a podľa ďalších technických a technologických zmien pri realizácii zákazky
- Pripravuje podklady na odsúhlasovanie jednotkových cien naviac prác s objednávateľom
- Pripravuje podklady pre claimovú agendu na zákazkách riadených podľa zmluvných podmienok FIDIC
- Zhromažďuje a spracováva aktuálne cenové ponuky dodávateľov výrobkov, služieb pre potreby zákazky, na ktorú je pridelený
- Spracováva ponukové rozpočty, kontrola jeho úplnosti a jeho korekcia podľa pokynov nadriadených
- Dbá na dodržiavanie vnútorných noriem spoločnosti pri realizácii stavebných zákaziek
- Vykonáva činnosti v súlade s platnými právnymi predpismi, normami a riadiacimi normami spoločnosti (ISR)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1700

Mimoriadna dovolenka + 5 dní
Gastrolístky v hodnote 4,20 € bez doplatku zamestnanca
Ročné cieľové odmeny
Príspevok na DDS po uplynutí 1 roku vo výške 6% max 66,- € / mesačne
3 dni Sick day - ročne
Príspevok zo Sociálneho fondu na kultúru a šport

Informácie o výberovom konaní

vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.9.2019 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, príp. ekonomické

Ostatné znalosti

CENKROS - pokročilý

Počet rokov praxe

5

prax minimálne 5 rokov

akciová spoločnosť pôsobiaca na trhu stavebných prác , segment dopravné a pozemné staviteľstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Tuhovská 10722/29
831 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Lisá
Tel.: +421910949622
E-mail: poslať životopis
ID: 3734791   Dátum zverejnenia: 8.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1700