Zmenová zdravotná sestra

Ohel David - špecializované zariadenie pre seniorov

Miesto práce
Svoradova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 390 EUR/mesiacdodatková dovolenka 1 týždeň, 2 x ročne odmeny, gastrolístky, stravovanie v zariadení , preplácanie nadčasov, príplatky za nočné služby, víkendy a sviatky v zmysle zákona, podpora vzdelávania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• pozoruje klienta v súlade so zachovaním jeho intimity
• podáva lieky p. o., s.c., i.m., na základe poverenia lekárom
• odoberá biologický materiál
• sleduje a zapisuje vitálne funkcie
• ošetruje rany – dodržiava prísne aseptické zásady
• u imobilného klienta dbá na prevenciu dekubitov – využíva polohovací plán
• vedie OŠE dokumentáciu
• denné a nočné hlásenie služby
• v prípade náhleho zhoršenia zdravotného stavu pacienta privolá lekársku pomoc
• klientovi pomáha pri sebaopatere a transporte
• edukačná činnosť

malý kolektív, dodatková dovolenka 1 týždeň, 2 x ročne odmeny, gastrolístky, stravovanie v zariadení , preplácanie nadčasov, príplatky za nočné služby, víkendy
a sviatky v zmysle zákona, podpora vzdelávania

Informácie o výberovom konaní

Trpezlivosť a empatia pri práci so seniormi.
Ubytovanie neposkytujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ohel David je špecializované zariadenie pre seniorov poskytujúce nepretržitú 24 hodinovú ošetrovateľskú a opatrovateľskú starostlivosť seniorom.
Malé zariadenie rodinného typu s kapacitou 40 klientov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2442206  Dátum zverejnenia: 16.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 390 EUR/mesiac