Zdravotná sestra

Ohel David - špecializované zariadenie pre seniorov

Miesto práce
Svoradova 11, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca dennej sestry na 8,5 hod. pre potreby 40 klientov špecializovaného zariadenia pre seniorov, komplexná ošetrovateľská starostlivosť o seniora, samostatné vedenie zdravotnej dokumentácie, pravidelné objednávky liekov , podávanie i.v, i.m. injekcií,vykonávanie odberov krvi a biologického materiálu, spolupráca s lekárom, asistencia pri vizitách.
Pracovná doba pondelok - piatok , 1x do týždňa popoludní

Ponúkame výhodné platové podmienky, odmeny, preplácanie nadčasov, týždeň dodatkovej dovolenky, gastrolístky, prácu v čistom a príjemnom prostredí,možnosť stravovania priamo v zariadení, práca v malom kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra

samostatnosť , trpezlivosť a empatia pri práci so seniormi ,

Ohel David je špecializované zariadenie pre seniorov poskytujúce nepretržitú 24 hodinovú ošetrovateľskú a opatrovateľskú starostlivosť seniorom.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Svoradova 11
81103 Bratislava

Kontakt

ID: 1947964   Dátum zverejnenia: 12.10.2017