Можливість для людей з України

Vodič dodávky - rozvozca ( oprávnenie sk. B ) Veľkoobchod Gaža

OG s. r. o.

Miesto práce
Senica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
816 EUR/mesiacodmeny: 0 - 450 EUR mesačne, priemerná čistá mesačná mzda predstavuje 820- 1040 EUR v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem / výdaj tovaru
- rozvoz tovaru dodávkovým vozidlom
- príprava tovaru na vyskladnenie
- starostlivosť o vozidlo / o poriadok v sklade

- práca v stabilnej spoločnosti
- výplata vždy na čas 15. deň v mesiaci
- práca na jednu pracovnú zmenu (7:00-15:00)
- platené nadčasy
- možnosť nákupu tovaru za veľkoobchodné ceny
- slušné pracovné prostredie

Z dôvodu zvyšovania kapacít, rozširovania nášho pôsobenia a vozového parku hľadáme nových kolegov na pozíciu vodič dodávky.

Prosím posielajte životopis aj s fotografiou.
Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobný pohovor, ostatným uchádzačom vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Hľadáme uchádzača na prácu v stabilnom kolektíve, v sklade s potravinárskym tovarom. Požadujeme zodpovedný prístup a 100% nasadenie. Šoférska prax na dodávkovom vozidle a prax na VZV sú plusom.

Oto Gaža Veľkoobchod a Maloobchod (OG s.r.o.) je stabilná a úspešná spoločnosť s viac ako 30-ročnými skúsenosťami na trhu a obratom 6 miliónov EUR.

Spoločnosť prevádzkuje veľkoobchod a 4 maloobchodné predajne. Sortiment spoločnosti je široký a nachádzajú sa v ňom alko a nealko nápoje, pivo, víno, cukrovinky, tabakové výrobky a doplnkový sortiment.

Zákazníkmi spoločnosti sú bary, reštaurácie, kaviarne, hotely, potraviny, benzínové pumpy a novinové stánky.

Proklientská orientácia, široký sortiment a férové ceny sú popri našich zamestnancoch dôvody, prečo sa firme darí a rastie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4098958  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 816 EUR/mesiac