Majster centrálneho velína

OFZ, a.s.

Miesto práce
Oravský Podzámok, Široká, OFZ, Oravský Podzámok-Široká
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiac+dochádzkový bonus (13. plat), motivačný bonus, 14., resp. 15 plat na základe dosiahnutého hospodárskeho výsledku spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizuje a riadi činnosti v centrálnom velíne. Zodpovedá za odber elektrickej energie, dodržanie jej odchýlky počas prerušenia výroby na elektrických oblúkových peciach a plánovaných prestojov.

Jubilejné odmeny, motivačný bonus, príspevok do III. piliéra.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Organizovanie a plánovanie práce, komunikácia, iniciatívnosť, spoľahlivosť.

OFZ, a. s. je najväčším stredoeurópskym výrobcom ferozliatin. História spoločnosti siaha až do roku 1952, kedy boli vyrobené prvé ferozliatiny na Slovensku.
OFZ, a. s. sa nachádza uprostred hutníckych centier Slovenska, Poľska, Českej Republiky, Maďarska a Rakúska. Je jedným z najdôležitejších dodávateľov ferozliatin pre región strednej Európy, keď takmer 97% výroby je umiestňované práve na týchto trhoch.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4809188  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac