Prevádzkový elektrikár

OFZ, a.s.

Miesto práce
Oravský Podzámok, Široká, OFZ, Oravský Podzámok-Široká
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiac+dochádzkový bonus (13. plat), motivačný bonus, 14., resp. 15. plat podľa dosiahnutého hospodárskeho výsledku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zisťovanie závad na elektrických zariadeniach, opravy, montáž, revízie, obsluha a montáž VN rozvodní.

-pracovný pomer na dobu neurčitú,
-jubilejné odmeny,
-príspevok do III. piliéra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

energetika

Počet rokov praxe

2

Znalosť technologických procesov, čítanie technickej dokumentácie, odborná spôsobilosť elektrotechnikov § 22 (nad 1000V).

OFZ, a. s. je najväčším stredoeurópskym výrobcom ferozliatin. História spoločnosti siaha až do roku 1952, kedy boli vyrobené prvé ferozliatiny na Slovensku.
OFZ, a. s. sa nachádza uprostred hutníckych centier Slovenska, Poľska, Českej Republiky, Maďarska a Rakúska. Je jedným z najdôležitejších dodávateľov ferozliatin pre región strednej Európy, keď takmer 97% výroby je umiestňované práve na týchto trhoch.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4809137  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac