Strojník energetických zariadení-zámočník

OFZ, a.s.

Miesto práce
Oravský Podzámok-Široká
Termín nástupu
ihneď
750 - 850 EUR/mesiacpríplatky do výšky 40 €/mesiac, motivačný bonus do výšky 60 €/mesiac, 13. plat, 14. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha strednotlakového kotla, obsluha úpravovne kúrenárskej vody, opravy rozvodov kúrenárskeho systému.

Ku základnej zložke mzdy budú zamestnancovi vyplatené príplatky za sťažené prostredie podľa odpracovaných hodín v mesiaci.
Motivačný bonus, Jubilejné odmeny, 13. plat, 14. plat.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Organizovanie a plánovanie práce, spoľahlivosť, platné zváračské oprávnenie.

OFZ, a. s. je najväčším stredoeurópskym výrobcom ferozliatin. História spoločnosti siaha až do roku 1952, kedy boli vyrobené prvé ferozliatiny na Slovensku.
OFZ, a. s. sa nachádza uprostred hutníckych centier Slovenska, Poľska, Českej Republiky, Maďarska a Rakúska. Je jedným z najdôležitejších dodávateľov ferozliatin pre región strednej Európy, keď takmer 97% výroby je umiestňované práve na týchto trhoch.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4060486  Dátum zverejnenia: 12.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac