Obchodný zástupca/obchodná zástupkyňa s maďarským jazykom - Bratislava, Západné SR, Maďarsko

OFFICE PRO s.r.o.

Maďarsko, Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď alebo dohodou
1 300 EUR/mesiac+ odmeny v závislosti od dosiahnutých výsledkov, dohodnuté pred podpisom pracovnej zmluvy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Monitorovanie veľkoobchodných činností
- Zastrešovanie a rozvoj dlhodobých vzťahov s už existujúcimi obchodnými
partnermi
- Akvizícia nových klientov
- Vyhľadávanie potencionálnych predajcov
- Organizovanie výstav a školení
- Reklama a s ňou spojené obchodné činnosti

+ 24 rokov overená spoločnosť
+ Príplatky na stravu
+ Služobný telefón, notebook
+ Služobné auto (aj na súkromné účely - v istých medziach)
+ Ľudský a férový prístup :)

V prvom kole prosíme zaslať žiadosť a profesný životopis na e-mailovú adresu.
Oslovíme len vybratých uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný zástupca

Počet rokov praxe

4

- Prax min. 2 roky na pozícii Obchodného zástupcu
prípadne podobná - nutná
- Potrebná výborná znalosť maďarského jazyka
- Výhodou - nemecký, prípadne anglický jazyk - nie je
však podmienkou
- Vysoká úroveň obchodníckych znalostí
- Technické myslenie (práca s kancelárskym
nábytkom)
- Prirodzená schopnosť komunikovať
- Flexibilita
- Vysoké pracovné nasadenie
- Schopnosť tímovej práce

Veľkoobchodná spoločnosť s kancelárskym nábytkom, kancelárskymi stoličkami a doplnkovým sortimentom.
Spolupracujeme s obchodnými spoločnosťami, interiérovými štúdiami, architektmi.
Sme na trhu od roku 1998 a náš tím tvorí stabilný kolektív zamestnancov.
Sídlime v Bratislave - Dúbravke, v areáli bývalého Technického skla.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 681052  Dátum zverejnenia: 5.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac