Inštalatér/Kurenár, Nürnberg, Ubytovanie zabezpecene, Cestovne hradene

Office Personal Nurnberg

Miesto práce
Norimberg, Nemecko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 12,50 EUR/Brutto/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž a oprava vodovodných, plynovodných a kanalizačných potrubí, kúrenia
- vykonáva kontroly prevádzkyschopného stavu vodoinštalačných zariadení na rozvodoch potrubia vody, SV, TÚV,
Szerelö/Fütes Szerelö
- fűtésrendszer beszerelése, javitasa
- csövek kiépítése

- ziadne poplatky/dijmentes
- nemecky zamestnavatel/nemet mulkaltato
- nemecka pracovna zmluva/nemet munkaszerzodes
- doba neurcita/hatartalan
- podpora pri administrativnych formalitach a ubytovani/adminisztracios ugyek es lakas intezes tamogatas

Urychlite process vyberu a prihlaste sa priamo na nasich strankach, vyplnte formular na:

- zivotopisy prosime zasielat v slovenskom a/alebo v nemeckom jazyku
- hovorime: slovensky, cesky, madarsky

Tešíme sa na osobne stretnutie na veľtrhu práce Job Expo 2019 a medzinárodnej burzy práce European Job Days, ktorá sa bude konať v dňoch 16. a 17. apríla 2019 v priestoroch výstaviska Agrokomplex v Nitre.

www.office-personal.de

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Instalater, Opravar, Voda/Plyn/Kurenie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- odbornost
- spolahlivost
- doslednost

In allen Niederlassungen der OFFICE Personal - Gruppe begegnen Ihnen Mitarbeiter, die über jahrelange Erfahrungen im Bereich der Personaldienstleistungen verfügen.

Ihr Ziel ist es, das OFFICE Personaldienstleistungspaket Ihren Bedürfnissen anzupassen und mit ihrem fachlichen Wissen maßgeschneiderte Lösungen für Ihr Unternehmen oder Ihre Suche nach Ihrem Traumjob zu finden.

Hierbei stehen Ihre Vorstellungen und die Situation in Ihrem Unternehmen absolut im Vordergrund.

Mit der Flexibilität, der Kompetenz und der Zuverlässigkeit von OFFICE Personal haben Sie den richtigen Partner an Ihrer Seite.
ID: 3625520  Dátum zverejnenia: 20.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 12,50 EUR/Brutto/hod