1 850 - 2 300 EUR

Opatrovateľ/ka, mesacne od 1850 EUR, ubytovanie a cestovné hradené zamestnávatelom, od 12 EUR/Brutto/Hod (Ref. č.: VA2019/4/NURNBERG)

Office Personal Nurnberg

Miesto práce
Norimberg, Nemecko
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opatrovanie mobilných a imobilných klientov
Pomoc pri stravovaní, osobnej hygiene a pri ostatných denných aktivitách
Podávanie liekov
Meranie tlaku
Rehabilitácia

- Abgschlossene Berufsausbildung als Gesundheits- und Krankenpflegefachkraft oder eine vergleichbare Qualifizierung
- Erfahrung im intensivpflegerischen Bereich
- Team- und Kommunikationsfähigkeit
- Freude am Umgang mit Mitmenschen
- Psychische und physische Belastbarkeit
- Schichtbereitschaft

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 12 EUR/Hod/Brutto + príplatky nocná, víkend, sviatok

- základná mesacná mzda od 1.850 EUR/Brutto + príplatky nocna praca, praca cez vikend, praca vo sviatok
- práca na plný úväzok, 35 hod/týzden
- cestovne hradene zamestnavatelom pri vykone zamestnania nad 25 km od ubytovania
- ubytovanie hradene zamestnavatelom max. 3 mesiace
- priplatky podla platnej legislativy
- cím vyssia kvalifikácia, tým vyssia mzda

Urychlite proces vyberu a vyplnte registracny formular priamo na:

- uvadzana hodinova sadzba je orientacna, vysledna suma je zavisla od skusenosti uchadzacov
- CV prosime zaslat v nemeckom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- certifikat opatrovatel/ka podmienkou
- zdravotné vzdelanie výhodou
- prax v obore minimálne 1 rok
- certifikat nemecky jazyk min. B1 vyhodou

In allen Niederlassungen der OFFICE Personal - Gruppe begegnen Ihnen Mitarbeiter, die über jahrelange Erfahrungen im Bereich der Personaldienstleistungen verfügen.

Ihr Ziel ist es, das OFFICE Personaldienstleistungspaket Ihren Bedürfnissen anzupassen und mit ihrem fachlichen Wissen maßgeschneiderte Lösungen für Ihr Unternehmen oder Ihre Suche nach Ihrem Traumjob zu finden.

Hierbei stehen Ihre Vorstellungen und die Situation in Ihrem Unternehmen absolut im Vordergrund.

Mit der Flexibilität, der Kompetenz und der Zuverlässigkeit von OFFICE Personal haben Sie den richtigen Partner an Ihrer Seite.

Adresa spoločnosti

Office Personal Nürnberg
Am Plärer 25
90443 Nürnberg
Nemecko

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Vajnagi
Tel.: +4991137661355
E-mail: poslať životopis
ID: 3623540   Dátum zverejnenia: 13.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 12 EUR/Hod/Brutto + príplatky nocná, víkend, sviatok