Obchodný konzultant/ka

OFFICE HOUSE s.r.o.

Miesto práce
Zámocká 30, Bratislava
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoločnosť, ktorá poskytuje reprezentatívne adresy pre obchodné účely (registračné sídlo) v rôznych business centrách, flexi kancelárie, krátkodobý a dlhodobý prenájom hľadáme komunikatívnu a spoľahlivú osobu.

Náplň práce:
- odborné poradenstvo
- vedenie obchodných prípadov / stretnutí
- uzatváranie zmlúv a ich evidencia
- práca s interným databázovým systémom
- aktívna komunikácia s klientmi
- prieskum trhu a analýza konkurencie
- reporting a monitoring obchodných výsledkov
- vytváranie ponúk a cenových kalkulácií
- post-predajný servis ( starostlivosť o klienta)
- príprava zmlúv a ďalšej dokumentácie spojenej s predajom
- vedenie jednoduchých štatistík a reportov

- zázemie v stabilnej renomovanej spoločnosti
- dlhodobá spolupráca
- možnosť získať zaujímavú prax v oblasti poradenstva a obchodu ( predaj služieb )
- príjemné pracovné prostredie a mladý, priateľský kolektív

Svoje štruktúrované životopisy spolu s motivačným listom zahrňujúcim: prečo by ste chceli pracovať pre našu spoločnosť, čím Vás daná pozícia zaujala, čo od nej očakávate a aké sú Vaše silné stránky, nám zasielajte na nižšie uvedený email. Názov pracovnej pozície uveďte v predmete e-mailovej žiadosti.
Zaslaním životopisu udeľujete súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, iné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- profesionálnosť, lojálnosť a spoľahlivosť
- komunikatívnosť
- samostatnosť a zodpovednosť
- cieľavedomosť a ochota neustále sa vzdelávať
- prax min. 2 roky
- odolnosť voči stresu
- znalosť obchodného zákonníka vítaná
- do budúcna spolupráca so sesterskou spoločnosťou Spoločnosti Online v oblasti zakladania, prevodu a správy obchodných spoločností

Spoločnosť OFFICE HOUSE s.r.o. je najstaršou a najväčšou spoločnosťou, ktorá sa špecializuje na predaj a správu obchodných spoločností, poskytovaní plne funkčných registračných sídiel a súvisiacich korporátnych služieb v 16 business centrách, v 7 mestách na Slovensku a v Českej Republike. Ďalej ponúkame prenájom kancelárií, zasadacích miestností a ďalšie služby súvisiace s plnohodnotnými obchodnými aktivitami spoločnosti ako je napríklad účtovné a daňové poradenstvo.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3304540  Dátum zverejnenia: 7.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou