Administratívny pracovník - recepčná

OFFICE HOUSE s.r.o.

Miesto práce
Zámocká 30, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800€ / v prípade brigády 3€ na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie plynulého chodu recepcie
- každodenný kontakt a komunikácia s klientmi - osobne, telefonicky, emailom
- komunikácia s orgánmi štátnej správy a samosprávy (odovzdanie/vyzdvihnutie dokumentov na úradoch)
- zabezpečenie dennej agendy - evidencia a spracovanie došlej a odoslanej pošty
- rezervácia zasadacích miestností
- starostlivosť o zasadacie miestnosti
- práca s pokladňou
- prijímanie klientov
- administratívna podpora - skenovanie a kopírovanie dokumentov

- práca v moderných priestoroch pod Slavínom a pod Hradom
- perspektívna a zaujímavá práca v mladom kolektíve
- možnosť osobného a kariérneho rastu
- adekvátne finančné ohodnotenie, 13. plat
- 3 dni dovolenky nad rámec zákona
- iné firemné benefity (vianočný večierok, teambuildingové aktivity...)

Hľadáme zamestnanca na plný úväzok, ako aj zamestnanca na dohodu/brigádnika. V prípade, ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate naše požiadavky, prosím pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Pripojte svoj telefonický kontakt, vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky. Odpovieme uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky špecifikované v inzeráte. Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu. Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• komunikácia (jednanie s ľuďmi)
• reprezentatívne vystupovanie
• kultivovaný písomný prejav
• kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
• tímová práca
• samostatnosť

Spoločnosť OFFICE HOUSE s.r.o. je najstaršou a najväčšou spoločnosťou, ktorá sa špecializuje na predaj a správu obchodných spoločností, poskytovaní plne funkčných registračných sídiel a súvisiacich korporátnych služieb v 16 business centrách, v 7 mestách na Slovensku a v Českej Republike. Ďalej ponúkame prenájom kancelárií, zasadacích miestností a ďalšie služby súvisiace s plnohodnotnými obchodnými aktivitami spoločnosti ako je napríklad účtovné a daňové poradenstvo.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Zámocká 30
811 01 Bratislava
ID: 3133857   Dátum zverejnenia: 7.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800€ / v prípade brigády 3€ na hodinu