Externý vodič na živnosť s vlastným dodávkovým vozidlom

OFFICE DEPOT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
paušálne na deň do 150 km/ 100 Eur + za každý kilometer navyše 0,40 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spoločnosť hľadá extérneho vodiča s vlastným dodávkovým vozidlom ( do 3.5 t) na rozvoz po Bratislave a blízkom okolí
- pracovná doba od 06:00 -14:00 hod, denne s výnimkou víkendov a štátnych sviatkov
-rozvoz kancelárskeho tovaru a občerstvenia/nápojov do 1100 kg
- vodič je platený paušálne na deň do 150 km/ 100 Eur + za každý kilometer navyše 0,40 Eur

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

- spoľahlivosť, flexibilita a samostatnosť
- príjemné vystupovanie

Zaraďujeme sa medzi najväčších poskytovateľov služieb pre firmy, kancelárie a štátnu správu.
Spoločnosť bola založená v roku 1986 v meste Delray Beach v americkom štáte Florida. Naše ročné tržby sú väčšie ako 15,4 mld. dolárov a v spoločnosti po celom svete pracuje približne 52 tisíc zamestnancov.
Zaraďujeme sa na prvé miesto vo všetkých distribučných kanáloch – od maloobchodných predajní a zmluvných dodávok až po katalógový predaj a internetové obchodovanie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3391472  Dátum zverejnenia: 13.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: paušálne na deň do 150 km/ 100 Eur + za každý kilometer navyše 0,40 Eur