Vodič

OFFICE DEPOT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
fixná časť 549,00 Eur/brutto + variabilná zložka cca 450,00 Eur/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Nakladanie tovaru v Bratislave Dúbravke v skorších ranných hodinách a distribúcia podľa denného plánu
• Denná komunikácia so zákazníkmi a dispečingom
• Pracovná doba od pondelka do piatka (od 6:00 hod ráno), voľný víkend
• Moderný vozový park značky Peugeot
• Nakládka v krytých priestoroch
• Firemné autá parkujeme v našom regionálnom distribučnom centre v Bratislave - Dúbravke

• Nástup ihneď
• Stabilné zázemie v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
• Motivačné finančné ohodnotenie, mzda rozdelená na fixnú a variabilnú časť ( počíta sa na základne individuálnej snahy, pochvaly a iné mimoriadne bonusy. Kráti sa v prípade práceneschopnosti, príliš veľkej chybovosti, ale inak istá)
• Dovolenka navyše podľa odpracovaných rokov
• Výhodné zamestnanecké nákupy
• Stravné lístky a pitný režim
• Mobilný telefón
• Firemné oblečenie

Pokiaľ rád pracujete v mladom kolektíve,bývate v Bratislave alebo blízkom okolí a hľadáte miesto kde stojí za to byť a chcete pracovať v silnej a stabilnej spoločnosti je táto ponuka pre Vás.

Do predmetu správy prosím uveďte "Vodič"

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.11.2018 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

Vodič dodávkového vozidla
2

• Zodpovedného a pracovitého parťáka do tímu
• Usmievavého a komunikatívneho partnera pre našich zákazníkov
• Vodiča s platným vodičským preukazom a skúsenosťami v riadení dodávkových vozidla a čistým registrom trestov.

Zaraďujeme sa medzi najväčších poskytovateľov služieb pre firmy, kancelárie a štátnu správu.
Spoločnosť bola založená v roku 1986 v meste Delray Beach v americkom štáte Florida. Naše ročné tržby sú väčšie ako 15,4 mld. dolárov a v spoločnosti po celom svete pracuje približne 52 tisíc zamestnancov.
Zaraďujeme sa na prvé miesto vo všetkých distribučných kanáloch – od maloobchodných predajní a zmluvných dodávok až po katalógový predaj a internetové obchodovanie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Apollo Business Center II, Prievozská 4/B
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Zochova
E-mail: poslať životopis
ID: 2667192   Dátum zverejnenia: 18.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   fixná časť 549,00 Eur/brutto + variabilná zložka cca 450,00 Eur/brutto