IT systémový administrátor (microsoft)

Offer experts s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príprava a pripomienkovanie projektov v oblasti infraštruktúry s cieľom integrácie IT technológií a komunikačných systémov
  • Zameranie sa na interakciu s klientmi pri hodnotení požiadaviek na podporu
  • Nasadenie infraštruktúrnych systémov
  • Prevádzka nasadených IT riešení (ako analýza a diagnostika, zabezpečenie opráv a úprav konfigurácií, výmena hardvéru, aktualizácie, a podobne)
  • Tvorba projektovej a technickej dokumentácie a prezentácií
  • Implementácia a správa firemných aplikácií

  • moderné priestory
  • čerstvé ovocie, čaj, káva
  • možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
  • zľavy u tretích strán
  • Vianočný darček, mikulášsky darček
  • Mobil a notebook aj na osobné použitie
  • No dresscode
  • podpora športových aktivít (korčuľovanie, bowling, ...)
  • teambuildingy (celofiremné, divízne, vianočná večera)
  • Multisport karta
  • finančný bonus po odpracovaní 10 rokov
  • Referral príspevok
  • príspevok pri uzavretí manželstva
  • Home Office
  • flexibilná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • Správa a nasadenie služieb MS na Windows platforme: MSSQL, Sharepoint, FileServer, AD, PKI, WSUS, Exchange, NPS, DHCP, PrintServer, powershell scripting
  • Implementácia, údržba a optimalizácia hypervízorov, hlavne technológií VMWare
  • Nasadenie a správa aplikácií na serveroch (Windows, VMware)
  • Implementácia a správa služieb MS clustrových
  • Nasadenie a údržba HW server/storage/backup
  • Znalosť systémov zálohovania, nasadenie, riadenie, údržba
  • Základy MS Azure, služby, správa zdrojov, práva, licencovanie – základy
  • Základy práce s Intune, Entra ID, M365
  • Základné poznatky o sieťach, TCP/IP, bezpečnosť
  • Skúsenosti s upgradom a migráciou MS technológií (on-prem, prípadne cloud) výhodou.
  • Skúsenosti s nasadením a správou MS SQL business continuity & DB recovery výhodou.
  • Skúsenosti s nasadením a správou VMware Cloud Foundation výhodou
  • Znalosť monitorovacích systémov výhodou
  • Certifikáty technológií z príslušných IT oblastí sú vítané

recruitment services/IT delivery

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Peter Kluknavsky
E-mail: poslať životopis
ID: 4828911  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac