IT obchodník/account manager

Offer experts s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
2 500 - 3 500 EUR/mesiacmzda môže byť aj vyššia v závislosti od skúsenosti kandidáta + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho zákaznika (priamo pre neho do kmeňa) hľadáme obchodníka
- komunikácia a starostlivosť o pridelených existujúcich klientov a rozvoj vzájomných vzťahov (jedná sa o verejný sektor)
- vedenie obchodných rokovaní s dodávateľmi, vyjednávanie a dohadovanie zmluvných podmienok- vyhľadávanie a kontaktovanie nových dodávateľov
- osobné stretnutia s dodávateľmi a obchodnými partnermi- príprava cenových ponúk a prezentácií- príprava a pripomienkovanie návrhov zmlúv a zadávanie objednávok
- prezentácia spoločnosti a vyjednávanie podmienok spolupráce- monitoring vývoja na IT trhu a monitoring konkurencie
- príprava reportov a komunikácia s nadriadenými- aktívna komunikácia s oddeleniami v rámci spoločnosti

finančné bonusy
prístup k novým technológiám popredných nadnárodných IT spoločností
možnosť sebarealizáciepráca v dynamickom tíme vo flexibilnej spoločnost
imožnosť odborného vzdelávania
profesijný a osobnostný rast

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- min. 3 ročná prax na obchodníckej pozícii
- kreatívne myslenie
- schopnosť hľadať riešenia
- príjemné profesionálne vystupovanie
- veľmi dobré komunikačné, organizačné, analytické a obchodnícke zručnosti
- výborné prezentačné zručnosti
- pozitívne myslenie
- znalosť hardvérových a softvérových produktov

recruitment services/IT delivery
ID: 4637779  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac