Application support egnineer

Offer experts s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Od 2 000 EUR/mesiacpossibility to cooperate on B2B model (trade license, etc.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analyzujte a riešite incidenty obchodných procesov súvisiace s technickými a procesnými problémami.
Zabezpečujete aby boli všetky produkčné incidenty vyriešené v rámci definovanej zmluvy SLA ako súčasť tímu Business Support.
Nastavujete Monitorovanie aplikácií a procesov pomocou monitorovacích nástrojov na proaktívne predchádzanie problémom s výrobou.
Koordinujte obchodné, backoffice a vývojové tímy.
Rozdeľujete obchodné požiadavky medzi typy podpory a vývoja.
Riešite technické problémy, v prípade potreby problémy eskalujte.
Vytvárajte a udržiavajte dokumentáciu.
Zúčastnite sa projektov, obchodných analýz, životného cyklu vývoja a testovania.
Nadväzujte na produkčné nasadenia, aby ste zabezpečili stabilitu výroby.
Poskytnite potrebné školenie používateľov.

- Prístup k vzdelávaniu LinkedIn s tisíckami kurzov
- Možnosť práce z domu aj z kancelárie (je to na vašej voľbe, je možná aj 100% práca z domu)
- 4 dní voľna navyše
- Posilňovňa v kancelárii a ďalšie športové možnosti prostredníctvom karty MultiSport
- Zdravé občerstvenie a čerstvé ovocie v kancelárii, ako aj iná kancelárska zábava
- Prenosný počítač
- Školenia, certifikácie a rozvoj podporujeme interne aj externe s individuálnym prístupom

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Skúseností na pozícii Business/Application support
- Pochopenie životného cyklu vývoja IT a agilnej metodológie
- Skúsenosti v bankovom sektore / finančných službách a - dobrá znalosť rôznych typov platieb a/alebo onboarding procesov sú výhodou
- Skúsenosti s Drupalom alebo akékoľvek predchádzajúce skúsenosti s webom sú výhodou
- Znalosť SQL a Jira - výhodou
- Skúsenosti s Confluence, Kibana, Grafana, CMS, Kafka atď. sú výhodou
- skúsenosti s API a mikroservismi sú výhodou

recruitment services/IT delivery
ID: 4381090  Dátum zverejnenia: 15.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac