HSE Specialist NIT

Oerlikon Balzers Coating Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Priemyselný park Veľka Ida, E571, Veľká Ida, Košice
Termín nástupu
1.7.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiacSTI ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za nastavenie, údržbu a neustále zlepšovanie systémov ISO 14001 a ISO 50001. Monitorovanie chodu systémov ISO 14001 a ISO 50001,tvorba oblasti zlepšenia v systémoch.

- Vytvorenie firemného systému ochrany zdravia a bezpečnosti (HSE)

- Plnenie slovenskej a európskej legislatívy týkajúcej sa HSE

- Plnenie noriem Oerlikon HSE

- Identifikácia nedostatkov na elimináciu LTA, MTA a rôznych incidentov týkajúcich sa HSE

- Zodpovednosť za školenia a rekvalifikáciu zamestnancov, dodávateľov a iných strán vo vzťahu k normám HSE

- Tvorba a udržiavanie politiky HSE, noriem HSE, noriem ISO 14001, ISO 50001 a ďalších súvisiacich noriem

- Vykonávanie vnútorných auditov vo vzťahu k normám HSE, ISO 14001, ISO 50001.

- Plnenie povinností súvisiacich s protipožiarnou ochranou.

- Tvorba a plnenie nápravných opatrení súvisiacich pracovnou pozíciou.

- Koordinácia externých poskytovateľov úloh HSE, ISO 14001, ISO 50001.

- Firemné správy týkajúce sa štandardov HSE, ISO 14001, ISO 50001.

- Tvorba a údržba bezpečnostných pokynov a ich dokumentácia.

- Zodpovednosť za uplatňovanie pravidiel HSE, ISO 14001, ISO 50001.

- Koordinácia a realizácia školení HSE.

- Monitorovanie úloh súvisiacich so životným prostredím spolu s externým poskytovateľom.

- Práca v prostredí medzinárodnej automobilovej spoločnosti

- Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde a čistom prostredí

- Možnosť pracovať čiastočne z domu

- Školiace a rozvojové aktivity pre zamestnancov

- Jazykové kurzy

- Flexibilný pracovný čas

- Príspevok zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera

- Možnosť stravovania v jedálni

- Multisport karty

- Príspevky na športové, kultúrne a relaxačné aktivity

- Bonus za odporúčania zamestnancov

- Bezplatné zabezpečenie lekárskej prehliadky očí a zakúpenie dioptrických okuliarov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Práca vhodná pre absolventov

Počet rokov praxe

1

- Predchádzajúca prax na podobnej pozícii sú výhodou
- Vhodné aj pre absolventa
- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Zodpovednosť
- Ochota učiť sa nové veci
- Samostatnosť, Aktívny prístup, Tímová práca, Riešenie problémov, Flexibilita

Naša spoločnosť Oerlikon je jedným z popredných svetových dodávateľov povrchových technológií, ktoré významne zlepšujú výkon a trvanlivosť presných dielov, rovnako ako nástroje pre kovopriemysel a spracovanie plastov. Ponúkame prácu s modernými technológiami v čistom prostredí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4481516  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac