Можливість для людей з України

Servisný technik

Oerlikon Balzers Coating Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Veľká Ida
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiac-bonus za produktivitu do výšky 150€ -ďalšie bonusy a príplatky podľa zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Odstraňovanie porúch strojov a zariadení, ktoré sa vyskytujú na elektrických, pneumatických a mechanických častiach zariadení
• Vykonávanie údržby s využitím štandardných pracovných postupov, užívateľských manuálov a diagnostických zariadení
• Dokumentovanie porúch, ich príčin a aplikovaných riešení, použitých náhradných dielov
• Identifikácia a výmena opotrebovaných alebo nefunčných zariadení alebo súčiastok
• Podpora pri údržbách a technických prácach vykonávaných externými dodávateľmi
• Vykonávanie reštartov strojov, zariadení a automatizovaných liniek na základe zaškolenia
• Plnenie úloh podľa plánu opráv, identifikácia problémových častí strojov počas plánovanej údržby a ich opravy

strava plne hradená spoločnosťou, príspevok na stravovanie nad rámec zákona, príspevok na III.pilier DDS, preplácané nadčasy, jazykové kurzy, doprava hradená zamestnávateľom

Pracovná pozícia sa uzatvára na dobu určitú 1 rok, následne predĺženie na dobu neurčitú.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

• Stredoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

Práca vhodná pre absolventov

Osvedčenie podľa §22 vyhl. č. 508/ 2009- samostatný elektrotechnik - POVINNÉ

Naša spoločnosť Oerlikon je jedným z popredných svetových dodávateľov povrchových technológií, ktoré významne zlepšujú výkon a trvanlivosť presných dielov, rovnako ako nástroje pre kovopriemysel a spracovanie plastov. Ponúkame prácu s modernými technológiami v čistom prostredí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Ruščáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4029777  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac