Можливість для людей з України

Operátor vo výrobe

Oerlikon Balzers Coating Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Veľká Ida, 044 55 Veľká Ida
Termín nástupu
Ihneď
970 EUR/mesiacstrava plne hradená spoločnosťou, príspevok na stravovanie nad rámec zákona, príspevok na III.pilier DDS, ďalšie funkčné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Dodržanie termínov dávok
• Vykladanie dielov z krabíc a nakladanie dielov do košov​
• Údržba linky
• Príprava dielov a naloženie dielov na čistiacu linku​
• Dokumentácia procesu a dávkovania
• Reagovanie na kvalitatívne problémy, posúdenie OK/NOK dielov, separovanie dielov​
• Nastavenie a obsluha šaržovacieho automatu​
• Odoberanie dielov z linky a balenie dielov​
• Výmena opotrebovaných dielov
• Naloženie komponentov do povlakovacieho zariadenia​
• Príprava držiakov používaných v povlakovacom procese na základe plánu výroby​
• Vykonávanie preventívnej údržby držiakov a vykonávanie potrebných opráv.​
• Vykonávanie kontrolných meraní výstupu

• Dodržiavanie správnej separácie odpadov, manipulácie s chemickými látkami podľa príslušných KBÚ látok

​• Poskladanie prípravkov alebo držiakov podľa inštrukcie a podľa technickej dokumentácie​

Práca na 12hodinové zmeny - 2 dni Ranná, 2 dni Nočná, 4 dni Voľno, možnosť práce nadčas

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša spoločnosť Oerlikon je jedným z popredných svetových dodávateľov povrchových technológií, ktoré významne zlepšujú výkon a trvanlivosť presných dielov, rovnako ako nástroje pre kovopriemysel a spracovanie plastov. Ponúkame prácu s modernými technológiami v čistom prostredí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3795447  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 970 EUR/mesiac