Junior Finance Manager

Oerlikon Balzers Coating Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Veľká Ida, 044 55 Veľká Ida
Termín nástupu
1.11.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie podvojného účtovníctva
• Príprava a zodpovednosť za účtovné a štatistické výkazy, účtovné závierky, zúčtovanie daňových priznaní dani z pridanej hodnoty
• Účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry a pod.).
• Vyúčtovanie pracovných ciest
• Posudzovanie správnosti faktúr z daňového a účtovného hľadiska.
• Zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek.
• Vypracovávanie pravidelných mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok a príprava podkladov pre Štatistický úrad, NBS, Intrastatu
• Príprava audítorských spisov, ako aj komunikácia s audítormi
• Príprava údajov pre reporty
• Zodpovednosť za interný systém vnútornej kontroly
• Koordinácia a prípadná konsolidácia finančných reportov
• Zodpovednosť a kontrola hlavnej knihy
• Správa majetku (zaraďovanie, odpisovanie podľa slovenských a IFRS štandardov)
• Príprava úhrad dodávateľských faktur
• Tvorba zálohových faktúr (vývoz mimo EÚ)
• Dovozné clá
• Controlling spoločnosti
• Capex – tvorba požiadaviek

Inzerovaná pozícia zahŕňa možnosť získania postu - konateľ spoločnosti a člen manažmentu v určitovom časovom horizonte.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, finančníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
SAP - Základy

Naša spoločnosť Oerlikon je jedným z popredných svetových dodávateľov povrchových technológií, ktoré významne zlepšujú výkon a trvanlivosť presných dielov, rovnako ako nástroje pre kovopriemysel a spracovanie plastov. Ponúkame prácu s modernými technológiami v čistom prostredí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3782206  Dátum zverejnenia: 8.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 - 2 500 EUR/mesiac