Можливість для людей з України

Skladník / Skladníčka

Oerlikon Balzers Coating Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Veľká Ida
Termín nástupu
01.10.2022
810 EUR/mesiacku základnej mzde ponúkame mesačne: dochádzkový bonus 40,- Eur , bonus za produktivitu vo výške 10% a funkčný príplatok do výšky 80,- Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príjem a výdaj výrobného a nevýrobného materiálu a jeho evidencia (príjem – výdaj)
• Vykladanie a nakladanie výrobného materiálu
• Zaskladňovanie došlého materiálu v sklade a v systéme
• Interný transport produktov v závode
• Balenie paliet hotových výrobkov
• Vytváranie dokumentácie potrebnej k transportu materiálu
• Práca v systéme SAP

* príspevok zamestnávateľa na III. pilier (DDS)
* stravovanie zabezpečené v kantíne plus príspevok na stravovanie (str. lístky/fin. príspevok) nad rámec zákona
* príspevky zo soc. fondu (narodenie dieťaťa, životné jubileum, prac. výročie atď.)
* karta Multisport
* práca v mladom kolektíve

Práca skladníka je na zmeny: 12 hodinový pracovný čas, krátky a dlhý týždeň, iba denné zmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Požadujeme prax v pozícii skladník, výhodou je prax nadobodnutá v automotive závode

Počet rokov praxe

1

Práca s počítačom - základná znalosť
Obsluha VZV
Ochota pracovať na zmeny
Hľadáme kandidátov na dlhodobú spoluprácu

Naša spoločnosť Oerlikon je jedným z popredných svetových dodávateľov povrchových technológií, ktoré významne zlepšujú výkon a trvanlivosť presných dielov, rovnako ako nástroje pre kovopriemysel a spracovanie plastov. Ponúkame prácu s modernými technológiami v čistom prostredí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3692234  Dátum zverejnenia: 7.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 810 EUR/mesiac