Koordinátor údržby

Oerlikon Balzers Coating Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Veľká Ida
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1500 Eur, plat závisí od nadobudnutých skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinácia a kontrola rešpektovania BOZP vrámci všetkých aktivít údržby
• Riadenie a vyhodnocovanie práce servisných technikov
• Plánovanie aktivít servisným technikom
• Analýza príčin a plánovanie nápravných opatrení (PDCA)
• Znižovanie nákladov oddelenia údržby
• Plánovanie a kontrola všetkcýh aktivít v súvislosti s procesom preventívnej a prediktívnej údržby
• Koordinácia a kontrola aktivít operatívnej údržby
• Komunikácia o príčinách, priebehu opráv a ich predpokladanom trvaní s výrobou
• Dokumentovanie porúch, ich príčin a aplikovaných riešení, použitých náhradných dielov
• Analýzy koreňových príčin porúch, navrhovanie a aplikovanie nápravných opatrení
• Navrhovanie a aplikovanie zlepšení v procesoch údržby
• Monitorovanie a zlepšovanie manažmentu náhradných dielov a manipulácie s
náhradnými dielmi
• Podpora externých spoločností zabezpečujúcim servis a údržbu
• S Manažérom údržby spoluzodpovedný za technickú dokumentáciu k strojom a zariadeniam
• Zodpovednosť za rutinné používanie návodov, inštrukcií a iných interných dokumentov pri operatívnych a preventívnych aktivitách údržby
• Spolupráca na rozvoji strojov a technológií
• Školenie a rozvoj tímu v súvislosti s procesom údržby a servisu a používaním nástrojov a zariadení
• Podpora a participácia na FMEA
• Koordinácia eliminácie komplexných a opakovaných problémov so zariadeniamii a riešenie systémových zlyhaní
• Prispievanie k optimalizácii strojov a zariadení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

• Predchádzajúce skúsenosti s riadením tímu v automatizovanej výrobe so zameraním
na elektroúdržbu
• Technické, analytické a logické myslenie
• Znalosť technických zariadení (mechanika, pneumatika, hydraulika, elektrotechnika, automatizácia)
• Manuálna technická zručnosť
• Osvedčenie podľa §22 vyhl. č. 508/ 2009 - samostatný elektrotechnik

Oerlikon Balzers je jedným z popredných svetových dodávateľov povrchových technológií, ktoré významne zlepšujú výkon a trvanlivosť presných dielov, rovnako ako nástroje pre kovopriemysel a spracovanie plastov.
V novom priemyselnom parku rozbehol úplne nový závod v oblasti Automotive.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Oerlikon Balzers Coating Slovakia s.r.o.
Priemyselný park Veľká Ida 770
04455 Veľká Ida

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miriam Udodikova
Tel.: +421911724492
E-mail: poslať životopis
ID: 3575053   Dátum zverejnenia: 10.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500 Eur, plat závisí od nadobudnutých skúseností