CAD Engineer

Oerlikon Balzers Coating Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Veľká Ida
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min. 1400 Eur, plat závisí od pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vývoj dizajnových riešení pre komponenty, zostavy a systémy
• Vývoj conceptov prípravkov (držiakov) a ich funkčných špecifikácií
• Vytváranie náčrtov, 3D modelov a technických výkresov ako výrobných dokumentov (výkresy, kusovníky, testy a návody na montáž) podľa Balzers a medzinárodných noriem
• Realizácia čiastkových projektov a základných experimentov z hľadiska funkčnosti prípravkov (držiakov)
• Výpočet (FEM) a návrh komponentov a zostáv, ako aj vykonanie analýz FMEA
• Vytvorenie pokynov pre testovanie a montáž
• Podpora pri obstarávaní, hodnotení, zakladaní a údržbe dodávateľov pre prípravky a držiaky podľa interných štandardov
• Hodnotenie osvedčených postupov
• Pomoc vnútornej organizácie a zainteresovaných strán, ak je to potrebné na mieste:
- Analýza zlyhaní
- Riešenie problémov
- Kontrola kvality
- Implementácia nových zariadení
- Zákaznícke návrhy
• Úzka spolupráca s BEFI / BTS a Global Fixture Network
• Zaznamenávanie a plánovanie úloh súvisiacich s prípravkami po konzultácii s BEFI / BTS

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Oerlikon Balzers je jedným z popredných svetových dodávateľov povrchových technológií, ktoré významne zlepšujú výkon a trvanlivosť presných dielov, rovnako ako nástroje pre kovopriemysel a spracovanie plastov.
V novom priemyselnom parku rozbehol úplne nový závod v oblasti Automotive.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Oerlikon Balzers Coating Slovakia s.r.o.
Priemyselný park Veľká Ida 770
04455 Veľká Ida

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miriam Udodikova
Tel.: +421911724492
E-mail: poslať životopis
ID: 3566467   Dátum zverejnenia: 28.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 1400 Eur, plat závisí od pracovných skúseností