CAD Engineer

Oerlikon Balzers Coating Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Veľká Ida
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
min. 1400 Eur, plat závisí od pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vývoj dizajnových riešení pre komponenty, zostavy a systémy
• Vývoj conceptov prípravkov (držiakov) a ich funkčných špecifikácií
• Vytváranie náčrtov, 3D modelov a technických výkresov ako výrobných dokumentov (výkresy, kusovníky, testy a návody na montáž) podľa Balzers a medzinárodných noriem
• Realizácia čiastkových projektov a základných experimentov z hľadiska funkčnosti prípravkov (držiakov)
• Výpočet (FEM) a návrh komponentov a zostáv, ako aj vykonanie analýz FMEA
• Vytvorenie pokynov pre testovanie a montáž
• Podpora pri obstarávaní, hodnotení, zakladaní a údržbe dodávateľov pre prípravky a držiaky podľa interných štandardov
• Hodnotenie osvedčených postupov
• Pomoc vnútornej organizácie a zainteresovaných strán, ak je to potrebné na mieste:
- Analýza zlyhaní
- Riešenie problémov
- Kontrola kvality
- Implementácia nových zariadení
- Zákaznícke návrhy
• Úzka spolupráca s BEFI / BTS a Global Fixture Network
• Zaznamenávanie a plánovanie úloh súvisiacich s prípravkami po konzultácii s BEFI / BTS

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Naša spoločnosť Oerlikon je jedným z popredných svetových dodávateľov povrchových technológií, ktoré významne zlepšujú výkon a trvanlivosť presných dielov, rovnako ako nástroje pre kovopriemysel a spracovanie plastov. Ponúkame prácu s modernými technológiami v čistom prostredí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3566467  Dátum zverejnenia: 28.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 1400 Eur, plat závisí od pracovných skúseností