Laborant

Miesto práce
Olo a.s., Vlčie hrdlo, Ružinov
Termín nástupu
ASAP/ jún 2022
974 EUR/mesiacMesačná odmena vo výške 1217 € sa skladá zo základnej zložky mzdy 974 €/mes. + osobné prémie 243 € /mes. (25% základnej zložky mzdy po skúšobnej dobe). 13. a 14. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonáva v stanovených časových intervaloch na každej zmene odber vzoriek a rozbory: vzoriek technologických vôd, dažďovej a splaškovej odpadovej vody, škvary a produktu z čistenia spalín, vápenného mlieka, kontrolu kvality a správneho dávkovania prevádzkových chemikálií a spôsobu uskladnenia prevádzkových i laboratórnych chemikálií,
  • zabezpečuje vedenie predpísanej prevádzkovej dokumentácie laboratória,
  • dodržiava všeobecne záväzné právne a interné predpisy najmä predpisy vzťahujúce sa na výkon jeho práce,
Zodpovedá za:
  • dodržiavanie technologickej disciplíny a za dodržiavanie predpísanej kvality práce v laboratóriu v zmysle miestnych prevádzkových predpisov, dokumentácie zariadení a v súlade s platnými právnymi predpismi a technickými normami,
  • správnosť ním vykonaných analytických rozborov podľa platných metód skúšania a za denné hlásenie výsledkov technológovi chemickotechnologickej časti závodu,
  • riadne vedenie predpísanej dokumentácie a ďalšej dokumentácie zavedenej nadriadenými,
  • správnu prípravu a dopĺňanie kontrolných a pomocných roztokov pre laboratórium a CHÚV,
  • vypracovanie a uplatňovanie požiadaviek na dopĺňanie vybavenia laboratória zariadeniami a materiálmi, plánovanie spotreby nástrojov, prevádzkových hmôt a drobného tovaru a za ich ekonomické využívanie,
  • vypracovanie podkladov pre verejné obstarávanie v zodpovednosti svojho úseku a odbornosti,
  • vypracovanie a uplatňovanie požiadaviek na dopĺňanie a aktualizáciu dokumentov, ktoré sú potrebné pre výkon jeho práce,
  • kontrolu dodržovania pravidiel BOZP a OPP pri činnostiach priamo spadajúcich do jeho pôsobnosti v závode.

práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti

13. plat vo výške 50 % priemerného mesačného zárobku

14. plat vo výške 100 % priemerného mesačného zárobku

príspevok do III. piliera - DDS

odmeny pri pracovných a životných jubileách

ročná odmena za hospodársky výsledok

každoročná valorizácia základnej mzdy

vybrané mzdové zvýhodnenia za sobotu a nedeľu nad rámec Zákonníka práce

nadštandardný príspevok na stravovanie

dovolenka naviac

karta MultiSport

sociálna výpomoc pri zložitých životných situáciách

psychologické poradenstvo

ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy: https://www.olo.sk/profil-spolocnosti/kolektivna-zmluva/

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu prosím zaslať životopis na email adresu kontaktnej osoby. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu. Vzhľadom na veľký počet záujemcov, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na: https://www.olo.sk/o-nas/kariera-v-olo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické

  • znalosť všetkých právnych a interných predpisov a technických noriem v oblasti prevádzky laboratória,
  • znalosť MS Office - Excel, Word, Outlook, Internet,
  • samostatnosť, precíznosť, pozornosť,
  • certifikát o spôsobilosti na prácu s toxickými a veľmi toxickými látkami a prípravkami

Spoločnosť OLO, a.s. má na území Bratislavy významné postavenie v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi a nezastupiteľné miesto v celom odpadovom hospodárstve hlavného mesta.

ID: 4332771  Dátum zverejnenia: 18.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 974 EUR/mesiac