Vodič/vodička vozidla do 3,5 tony na distribúciu balíčkov obyvateľom Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mesto Bratislava je povinné na svojom území zaviesť oddelený zber kuchynského odpadu z domácností a preto bude naša spoločnosť počas roka 2022 distribuovať do bratislavských domácností balíčky na účely triedenia kuchynského bioodpadu.

  • Rozvoz balíčkov (20 l nádoba, 10 l košík, kompostovateľné vrecká , informačný leták) v rámci nového projektu „Zberu kuchynského odpadu“ podľa harmonogramu distribúcie v rámci všetkých mestských častí mesta Bratislava,
  • prebratie denného harmonogramu plánu distribúcie a jeho realizácia,
  • manipulačné práce so zbernými nádobami, košíkmi a vreckami a príprava prenosných distribučných stanovíšť (ľahkých stanov),
  • práca v tíme (4 - 5 osôb), v prípade potreby pomoc členom tímu,
  • kontrola technického stavu vozidla pred a po ukončení práce a vykonanie bežnej údržby.

Pracovný čas: od 12.00 do 20.00 a sobota od 8:00 do17:00.

Ak máte záujem dozvedieť sa o projekte viac kliknite na naše video:

práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti

13. plat vo výške 50 % priemerného mesačného zárobku

14. plat vo výške 100 % priemerného mesačného zárobku

príspevok do III. piliera - DDS

odmeny pri pracovných a životných jubileách

ročná odmena za hospodársky výsledok

každoročná valorizácia základnej mzdy

vybrané mzdové zvýhodnenia za sobotu a nedeľu nad rámec Zákonníka práce

nadštandardný príspevok na stravovanie

dovolenka naviac

karta MultiSport

sociálna výpomoc pri zložitých životných situáciách

psychologické poradenstvo

ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy: https://www.olo.sk/profil-spolocnosti/kolektivna-zmluva/

Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na:
Priamy link: https://www.olo.sk/arte-content/uploads/2018/06/Informa%C4%8Dn%C3%A1-povinnos%C5%A5_v%C3%BDberov%C3%A9-konanie.pdf

Pracovná pozícia sa vytvára pre náš projekt zberu kuchynského odpadu na dobu určitú, resp. do ukončenia projektu - koniec novembra 2022. V prípade obojstrannej spokojnosti je možnosť rokovať o pokračovaní pracovného pomeru na inej pozícii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

  • vodičský preukaz skupiny B
  • komunikačné zručnosti
  • dobré orientačné schopnosti a znalosť územia Bratislavy
  • samostatnosť, rozhodnosť, precíznosť, spoľahlivosť

Spoločnosť OLO, a.s. má na území Bratislavy významné postavenie v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi a nezastupiteľné miesto v celom odpadovom hospodárstve hlavného mesta.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Diana Cehulová
E-mail: poslať životopis

ID: 4238047  Dátum zverejnenia: 18.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.