Vodič

Odvoz a likvidácia odpadu a.s. v skratke: OLO a.s., Ivanská cesta, Ružinov
Termín nástupu
Asap
1 291 EUR/mesiacMesačná odmena vo výške 1291 Eur sa skladá zo základnej zložky mzdy 1033 Eur/mes. + osobné prémie 258 Eur/mes. (25% základnej zložky mzdy po skúšobnej dobe), 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vyzdvihnutie denného záznamu o výkone vozidla tzv. stazky s prideleným denným výkonom práce u majstra
  • prebranie vozidla od garážmajstra a kontrola technického stavu vozidla pred jazdou v rozsahu bežnej údržby internej smernice
  • absolvovanie jazdy vozidlom k jednotlivým stanovištiam zberných nádob v zmysle denného harmonogramu prípadne podľa pokynov nadriadeného
  • jazda, priebežné vypĺňanie stazky a vyprázdnenie obsahu vozidla do prevádzok na zhodnotenie alebo zneškodnenie vyzberaného odpadu
  • odomykanie a uzamykanie stanovíšť
  • zabezpečenie dôkazov o nesprístupnení stanovíšť, kontajnerov a iných porušení VZN
  • hlásenie opakovaných neštandardných situácií na stanovišti kontajnerov
  • kontrola technického stavu vozidla pred začatím práce a po ukončení práce a vykonanie údržby v rozsahu bežnej údržby v zmysle internej smernice
  • odovzdanie vozidla garážmajstrovi s nahlásením poistných a škodových udalostí, porúch a nedostatkov vyskytujúcich sa na vozidle a potvrdenie nahlásenia podpisom garážmajstra na stazke
  • kontrola neporušenosti plomby, ich porušenie hlásiť okamžite garážmajstrovi
  • odovzdanie riadne vyplneného denného záznamu vozidla (stazky) nadriadenému po ukončení práce s uvedením všetkých nedostatkov, porúch a poškodení na vozidle, s uvedením prekážok, v dôsledku ktorých nebol vykonaný odvoz niektorých nádob
  • povinnosť dodržiavať požiadavky vyplývajúce z IMS
  • okrem uvedených povinností vykonáva všetky ostatné práce podľa príkazu nadriadených, ktoré nie sú v rozpore so Zákonníkom práce

práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti

13. plat vo výške 50 % priemerného mesačného zárobku

14. plat vo výške 100 % priemerného mesačného zárobku

príspevok do III. piliera - DDS

odmeny pri pracovných a životných jubileách

ročná odmena za hospodársky výsledok

každoročná valorizácia základnej mzdy

vybrané mzdové zvýhodnenia za sobotu a nedeľu nad rámec Zákonníka práce

nadštandardný príspevok na stravovanie

dovolenka naviac

karta MultiSport

sociálna výpomoc pri zložitých životných situáciách

psychologické poradenstvo

ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy: https://www.olo.sk/profil-spolocnosti/kolektivna-zmluva/

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu. Vzhľadom na veľký počet záujemcov, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na:
Priamy link: https://www.olo.sk/arte-content/uploads/2018/06/Informa%C4%8Dn%C3%A1-povinnos%C5%A5_v%C3%BDberov%C3%A9-konanie.pdf
Pracovný čas: 6.00hod. - 14.30hod.
Práca v sobotu (v určitých rajónoch) vo sviatky so zákonom stanovenými príplatkami.
Pracovný pomer na dobu určitú 6 mesiacov, prípadne možnosť predĺženia o ďalších 6 mesiacov a po osvedčení možnosť zmeny pracovného pomeru na neurčitý čas.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

  • znalosť problematiky spoločnosti
  • platná Kvalifikačná karta vodiča
  • vodičský preukaz skupiny C,CE
  • platné osvedčenie o zdravotnej a psychickej spôsobilosti (psychotesty)
  • komunikačné zručnosti
  • dobré orientačné schopnosti a znalosť územia Bratislavy
  • samostatnosť, rozhodnosť, precíznosť, spoľahlivosť
  • hmotná zodpovednosť

Spoločnosť OLO, a.s. má na území Bratislavy významné postavenie v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi a nezastupiteľné miesto v celom odpadovom hospodárstve hlavného mesta.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Pačutová
E-mail: poslať životopis

ID: 4218561  Dátum zverejnenia: 8.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 291 EUR/mesiac