Špecialista ĽZ nábor a vzdelávanie

Odvoz a likvidácia odpadu a.s. v skratke: OLO a.s., Ivanská cesta, Ružinov
Termín nástupu
ASAP
1 625 EUR/mesiacMesačná odmena vo výške 1625 € sa skladá zo základnej zložky mzdy 1300 €/mes. + osobné prémie 325 €/mes. (25% základnej zložky mzdy, po skúšobnej dobe), 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • organizačne zabezpečuje, eviduje a sleduje predpísané školenia a oprávnenia všetkých zamestnancov spoločnosti,
  • organizačne zabezpečuje a eviduje ostatné vzdelávanie pre všetkých zamestnancov spoločnosti (jednorazové školenia, konferencie, jazykové kurzy, PC a pod.),
  • organizačne zabezpečuje, eviduje a sleduje lekárske prehliadky vo vzťahu k práci (vstupné, periodické, po dlhodobej PN, výstupné a pod.),
  • v spolupráci s personálnou agentúrou organizačne zabezpečuje brigádnikov pre jednotlivé prevádzky,
  • pripravuje, eviduje a predkladá podklady (spracovanie špecifikácií) pre verejné obstarávanie za oblasť ĽZ,
  • oddeleniu marketingu predkladá podklady k organizácií firemných akcií,
  • zastrešuje celý recruitment proces od inzercie, organizácie, komunikácie cez realizáciu výberových konaní/pohovorov až po ukončenie výberového procesu a prijatie uchádzača do pracovného pomeru,
  • aktívne vyhľadávanie vhodných uchádzačov na pracovné pozície,
  • zabezpečuje objednávanie stravného pre zamestnancov u externého dodávateľa,
  • vykonáva pravidelnú aktualizáciu organizačnej štruktúry spoločnosti,
  • povinnosť dodržiavať požiadavky vyplývajúce z IMS,
  • okrem uvedených povinností vykonáva všetky ostatné práce podľa pokynu nadriadeného, ktoré nie sú v rozpore so Zákonníkom práce,

práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti

13. plat vo výške 50 % priemerného mesačného zárobku

14. plat vo výške 100 % priemerného mesačného zárobku

príspevok do III. piliera - DDS

odmeny pri pracovných a životných jubileách

ročná odmena za hospodársky výsledok

každoročná valorizácia základnej mzdy

vybrané mzdové zvýhodnenia za sobotu a nedeľu nad rámec Zákonníka práce

nadštandardný príspevok na stravovanie

dovolenka naviac

karta MultiSport

sociálna výpomoc pri zložitých životných situáciách

psychologické poradenstvo

ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy: https://www.olo.sk/profil-spolocnosti/kolektivna-zmluva/

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu prosíme zaslať štruktúrovaný životopis s motivačným listom na email adresu kontaktnej osoby. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu. Vzhľadom na veľký počet záujemcov, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na:
Priamy link: https://www.olo.sk/arte-content/uploads/2018/06/Informa%C4%8Dn%C3%A1-povinnos%C5%A5_v%C3%BDberov%C3%A9-konanie.pdf.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Andragogika, ekonomické

  • preukázateľná prax v oblasti práce ľudských zdrojov, personalistiky, personálnej administratívy,
  • skúsenosti s organizáciou a realizáciou výberových konaní a organizáciou vzdelávania zamestnancov,
  • znalosť pracovno-právnych predpisov v oblasti personalistiky a v oblasti miezd výhodou,
  • organizačné a komunikačné zručnosti, samostatnosť,
  • zodpovednosť, rozhodnosť, dôslednosť, spoľahlivosť, iniciatíva
  • znalosť MS Office, MS Teams,
  • znalosť programu Softip, RON - výhodou

Spoločnosť OLO, a.s. má na území Bratislavy významné postavenie v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi a nezastupiteľné miesto v celom odpadovom hospodárstve hlavného mesta.

ID: 4126005  Dátum zverejnenia: 5.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 625 EUR/mesiac