Technik údržby

Odvoz a likvidácia odpadu a.s.

Odvoz a likvidácia odpadu a.s. v skratke: OLO a.s., Ivanská cesta, Ružinov
Termín nástupu
1.1.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 687 EUR/mesiacMesačná odmena vo výške 1687 Eur sa skladá zo základnej zložky mzdy 1350 Eur/mes. + osobné prémie 337 Eur/mes. (25% základnej zložky mzdy). 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečenie externých servisov, odborných prehliadok a revízií, náhradných dielov pre technológie
• Plánovanie preventívnej údržby zariadení
• Vypracovávanie podkladov, špecifikácie na verejné obstarávanie
• Kontrola dodržiavania termínov prehliadok a revízií
• Identifikovanie požiadaviek náhradných dielov a kontrola ich efektívneho použitia
• Vyhodnocovanie priebehu a kvality vykonaných opráv aj s návrhom opatrení
• Vypracovávanie termínových plánov pre čas odstávok
• Pomáhať pri rozvoji preventívnych plánoch údržby,
• Vedenie predpísanej dokumentácie

elektronické stravné lístky v hodnote 5,10 Eur, firemné aktivity, ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu. Vzhľadom na veľký počet záujemcov, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na:
Priamy link: https://www.olo.sk/arte-content/uploads/2018/06/Informa%C4%8Dn%C3%A1-povinnos%C5%A5_v%C3%BDberov%C3%A9-konanie.pdf

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2 roky

schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu, technické myslenie
znalosť hydrauliky, pneumatiky, mechaniky
Znalosť Excel,Word,PWPoint, Outlook, Internet na pokročilej úrovni
skúsenosti s Lean production, TPM, 5S, Kaizen výhodou
schopnosť pracovať v tíme
proaktivita, kreatívne myslenie, flexibilita

Spoločnosť OLO, a.s. má na území Bratislavy významné postavenie v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi a nezastupiteľné miesto v celom odpadovom hospodárstve hlavného mesta.

Ivanská cesta 22
821 04 Bratislava
ID: 3992825  Dátum zverejnenia: 29.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 687 EUR/mesiac